Bilgisayar Kitapları

PHP CodeIgniter Gökhan Kandemir Dikeyeksen Yayın Dağıtım Pdf indir

PHP CodeIgniter Gökhan Kandemir Dikeyeksen Yayın Dağıtım Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  PHP CodeIgniter Gökhan Kandemir Dikeyeksen Yayın Dağıtım Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Dikeyeksen Yayın Dağıtım aracılığıyla çıkarılan PHP CodeIgniter Gökhan Kandemir Dikeyeksen Yayın Dağıtım Kitabı 384 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. 1. Hamur Kağıt baskı ile çıkan PHP CodeIgniter Gökhan Kandemir Dikeyeksen Yayın Dağıtım kitabı 15.00×21.00 cm‘dir. Kasım 2017 nolu ISBN numarasına sahip PHP CodeIgniter Gökhan Kandemir Dikeyeksen Yayın Dağıtım kitabının yazarı Gökhan KandemirPHP CodeIgniter Gökhan Kandemir Dikeyeksen Yayın Dağıtım PDF indirebilirsiniz. 

PHP CodeIgniter Gökhan Kandemir Dikeyeksen Yayın Dağıtım Kitabı Pdf indir

Bu kitapta PHP’nin en popüler ve en kuvvetli MVC Framework’lerinden birisi olan CodeIgniter Framework‘ü anlatılmaya çalışıldı. Kitaptaki bilgilerle birlikte profesyonel anlamda bir MVC projesine nasıl başlanır, nasıl proje yapılır ve nasıl CodeIgniter kullanılır gibi konuları öğreneceksiniz. Ayrıca web projesi yaparken nasıl düşünülmesi gerektiği gibi süreçsel bilgilere de sahip olacaksınız.

CodeIgniter Nedir?

Framework Nedir?

MVC Yapısı Nedir ve Ne için Kullanılır?

Klasör Yapısı

Projeye Dosya Dahil Etmek (CSS, JS, Image)

URL Yapıları

Database İşlemleri

Tablo Oluşturma

Active Record

Metodlar

Kütüphane

Model İşlemleri

Kayıt İşlemleri (Ekle, Sil, Güncelle)

Object Oriented Programming

Gelişmiş CodeIgniter Özellikleri

Helper Nedir ve Neden Kullanılır?

Session Kullanımı

Sunucuya Dosya Aktarımı

Captcha Kodu

Bootstrap

Uygulamalar

Sonuç ve Değerlendirme

Etiketler: PHP CodeIgniter Gökhan Kandemir Dikeyeksen Yayın Dağıtım Pdf oku , PHP CodeIgniter Gökhan Kandemir Dikeyeksen Yayın Dağıtım Pdf kitap indir, PHP CodeIgniter Gökhan Kandemir Dikeyeksen Yayın Dağıtım pdf oku ücretsiz, PHP CodeIgniter Gökhan Kandemir Dikeyeksen Yayın Dağıtım kitap indir ücretsiz, PHP CodeIgniter Gökhan Kandemir Dikeyeksen Yayın Dağıtım pdf indir yandex, PHP CodeIgniter Gökhan Kandemir Dikeyeksen Yayın Dağıtım pdf oku özet, PHP CodeIgniter Gökhan Kandemir Dikeyeksen Yayın Dağıtım kitap özeti. 

 

Related Articles

Back to top button