Bilgisayar Kitapları

PHP ile Web Tasarımı Mithat Uysal Nirvana Yayınları Pdf indir

PHP ile Web Tasarımı Mithat Uysal Nirvana Yayınları Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  PHP ile Web Tasarımı Mithat Uysal Nirvana Yayınları Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Nirvana Yayınları aracılığıyla çıkarılan PHP ile Web Tasarımı Mithat Uysal Nirvana Yayınları Kitabı 535 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. 1. Hamur Kağıt baskı ile çıkan PHP ile Web Tasarımı Mithat Uysal Nirvana Yayınları kitabı 13.50×19.50 cm‘dir. Mart 2013 nolu ISBN numarasına sahip PHP ile Web Tasarımı Mithat Uysal Nirvana Yayınları kitabının yazarı Mithat UysalPHP ile Web Tasarımı Mithat Uysal Nirvana Yayınları PDF indirebilirsiniz. 

PHP ile Web Tasarımı Mithat Uysal Nirvana Yayınları Kitabı Pdf indir

Bilgisayar programcılığının artık nerede ise tamamen Web tasarımı ve programcılığına dönüşmesi ile, internet programcılığı ile ilişkili programlama dillerinin öğrenimine olan talep hızla artıyor. Elinizdeki kitap, WEB Server üzerinde çalışarak dinamik web sayfası tasarımına olanak sağlayan PHP dilinin en son sürümü olan 5.4 sürümü çerçevesinde (6 sürümü halen stabil değil) dinamik web sayfası tasarımını anlatıyor. PHP dili, ASP’nin en mühim rakibi. Literatürdeki bilgilere göre performansı ASP’den daha iyi. Üstelik ücretsiz olarak Internet üzerinden indirilebiliyor. Rakibi olan yazılımlar yalnızca birkaç tane veri tabanı yönetim sistemi ile uyumlu çalışırken PHP piyasada mevcut tüm veri tabanı yönetim yazılımları ile uyumlu çalışabiliyor. O nedenle kullanımı çok cazip ve dünya çapında ve ülkemizde hızla yaygınlaşıyor. Kitabımızda bunun bunun yanında, web sayfası üzerinden web veri tabanlarına ulaşımin tüm ayrıntı kısmını da bulacaksınız. Veritabanı yönetim yazılımı olarak MySQL yazılımını kullandık. Bu yazılım da belirli boyuttaki ticari uygulamalar hariç olmak üzere Internet üzerinden ücretsiz olarak indirilebiliyor. Kitabımızda bunun bunun yanında gene ücretsiz bir yazılım olan Apache Web Server’ın kurulumu ve Apache+PHP+MySQL üçlüsünün birlikte kullanımı hususundaki tüm ayrıntı kısmı bulacaksınız.

 

Etiketler: PHP ile Web Tasarımı Mithat Uysal Nirvana Yayınları Pdf oku , PHP ile Web Tasarımı Mithat Uysal Nirvana Yayınları Pdf kitap indir, PHP ile Web Tasarımı Mithat Uysal Nirvana Yayınları pdf oku ücretsiz, PHP ile Web Tasarımı Mithat Uysal Nirvana Yayınları kitap indir ücretsiz, PHP ile Web Tasarımı Mithat Uysal Nirvana Yayınları pdf indir yandex, PHP ile Web Tasarımı Mithat Uysal Nirvana Yayınları pdf oku özet, PHP ile Web Tasarımı Mithat Uysal Nirvana Yayınları kitap özeti. 

 

Related Articles

Back to top button