Çizgi Roman Kitapları

Lisa Kleypas Kitapları PDF indir

Lisa Kleypas Kitapları PDF

Lisa Kleypas Kitapları – pdf indir, pdf kitap bölümümüzde 2021 senesinde kaleme alınan Lisa Kleypas Kitapları – pdf indir kitabını sizlerle paylaştık. Lisa Kleypas Kitapları – pdf indir kitabının detayları..

Lisa Kleypas Kitapları – pdf indir – Özeti

Lisa Kleypas Kitapları – pdf indir

Lisa Kleypas Kitapları – pdf indir

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
2021
Eklenme: Eylül 14th, 2021
Dil: Türkiye
Yazar: Lisa Kleypas

Lisa Kleypas Kitapları PDF, 1964 senesinde Teksas’ta doğmuştur. İlk romanını Wellesley Koleji Politika Bilimi bölümünden mezun olduktan sonra 21 yaşında yazmıştır. Kitapları 14 farklı dilde basılmış ve dünyanın heryerinde en fazla satanlar listesine girmeyi başarmıştır. Birçok ödülün sahibi olan yazar Washington’da eşi ve 2 çocuğuyla birlikte yaşamaktadır.

Yazar’a ait kitaplar sitemizde devamlı güncellenecektir.
Benimle Kal
The Hathaways Serisi 1

Bu kitap,kesinlikle profesyonel bir çeviri değildir. Hatalar olabilir.

Kapı savrularak açıldı. Amelia gölgelerin değiştiğini, odanın içinde birinin varlığını hissetti. Korkuyla döndüğünde Cam Rohan’ın kapıda durduğunu gördü. Kalbi müthiş bir güçle atmaya başladı. Rohan bir rüyadan fırlamış gizemli bir hayalet gibiydi.

Çoğu erkeğin fakat hayal etmekle sınırlı kalabileceği kadar varlıklı olan Cam, toplumun kısıtlamalarından sıkılmıştır ve “uygarlaşmamış” Çingene köklerine dönmeyi arzu etmektedir. Güzel Amelia ona yardım teklif ettiğinde, Cam ilk kez yalnızca arkadaş olmak niyetindedir fakat bu niyetlerin ikisini de kör eden tutku aracılığıyla yıkılması uzun sürmez. Lakin gelenekleri katiyetle reddeden bir adam tüm zamanlatın en gelenekselleşmiş düzenine, evliliğe de hayır diyebilecek midir?

Benimle Kal pdf indir

Nisan Yağmurları

Daisy dehşete düşmüştür. Bir Bowman yenilgiyi asla kabul etmediği için, o da biriyle Matthew dışında herhangi bir taliple evlenmek için her şeyi yapmaya karar verir. Ama Matthew’un dayanılmaz çekiciliğini hiç hesaba katmamıştır ve kısa süre sonra aralarında ikisinin de karşı koyamadığı ateşli bir aşk başlar. Daisy senelerdır nefret ettiği Matthew’un aslında hayallerinin erkeği olduğunu öğrenecektir.

Nisan Yağmurları pdf indir

Olasılıklara rağmen

Dr.Jake Linley Lydia Craven´a aşıktır. Lakin onu asla elde edemeyeceğini düşünmektedir. Çünkü Lydia Craven; zeki, güzel, kitapları, matematik ve astronomiyi seven, çağının entellektüel kadınlarından biridir ve yaptığı matematiksel hesaplara göre, ebeveynleri gibi bir aşk evliliği yapabilme olasılığı çok düşüktür. Bundan dolayı aşık olmamasına rağmen anlayışlı bir adam olarak gördüğü Lord Wray´in evlilik teklifini kabul eder. Tabii Jake´in bu işi bu kadar kolay kabullenmeye niyeti yoktur. Ve Lydia nişan partisinden sonra şarap mahzeninde Jake ile birlikte bir süre kapalı kalınca, yaptığı olasılık hesaplarını kontrol etmeye başlar..

Olasılıklara Rağmen pdf indir

Sen Gelince

Pervasız, vahşi ve güzel Lily Lawson, Londra sosyetesini şok etmekten keyif alıyor – ve şimdi kız kardeşini, kötü şöhretli Alex Lord Raiford ile istenmeyen bir evlilikten adil yollarla yahut faulle kurtarmaya kararlı. Lakin aşırı derecede başarılı olsa da, Alex geri alınamayacak usta bir oyun adamıdır.

Alex bir gelini kaybetti, fakat bağımsızlığını gösteriş yapmak için her kuralı çiğnemeye hazır olan bu müthiş bayan aracılığıyla büyülendi. Lily onu yalnızca küçümsediğinde, kibarlıkla karşılık verir ve onun kabaran dikenlerini nazik sözlerle ve yumuşak, şefkatli bir hareketle savuşturur. Ruhlu bayan, bedeni, ruhu ve inatçı, boyun eğmez kalbi ile yaptığı müdahalenin bedelini çok ağır ödeyecek. Ama bu duygusal aşk oyununda kazanılacak ödül Alex’in kendi kalbi mi olacak?

Sen gelince pdf indir

O Yaz

Annabelle Peyton ise ailesini felaketten kurtarmanın tek yolunun, soylu bir genç adamın kendisine evlenme teklif etmesini sağlamak olduğunu düşünmektedir. Bunun için güzelliğini ve zekasını sonuna kadar kullanmakta kararlıdır. Lakin Annabelle’in en büyük hayranı, zengin ve kuvvetli Simon Hunt genç kızın aklını çelmekte ve onun duygularına karşı koymasını güçleştirmektedir.

O Yaz pdf indir

Sevgim Sana Ait

Arkadaşlarına kıyasla bi hayli çekingen olan Evangeline Jenner, babasının mirasını aldığı anda hepsinden daha zengin olacaktı. Lakin bunun için ilk önce vicdansız akrabalarından kurtulması gerekiyordu. Evie çapkın vikont St. Vincenta akıl almaz bir teklif sundu: Evlilik!

Sevgim Sana Ait pdf indir

Ben Böyleyim

Rastlantılar Bahçede Devam Eder

Marcus şoke edici -ve tabi ki tehlikeli biçimde- onu kollarının arasına alır. Lillian hiç hoşlanmadığı bir adama karşı duyduğu tutkuya yenik düşer. Zaman durur; adeta onlardan başka kimse yok gibidir… Neyse ki kimseciklere yakalanmazlar!

Ve Aşk Bir Sonbaharda Gelir

Marcus duygularına her zaman hükmetmeyi başarmış bir kişidir ve bu hususta bir kaya kadar serttir. Lakin Lillian ile birlikteyken her dokunuş işkenceye ve her öpücük de bir baştan çıkarışa dönüşür. Lakin kendisine besbelli uygun olmayan bu kadını, nasıl eş olarak alacaktır?

Ben Böyleyim pdf indir

Bir önceki yazımız olan Kim Bu Kız? (Çarpılma Serisi 3) – Colleen Hoover başlıklı kitabımızda Kim Bu Kız? (Çarpılma Serisi 3), Kim Bu Kız? (Çarpılma Serisi 3) ekitap indir ve Kim Bu Kız? (Çarpılma Serisi 3) ekitap oku ile ilgili bilgiler verilmektedir.

 

Related Articles

Back to top button