Çizgi Roman Kitapları

Risk (Briar Kampüsü 2) – Elle Kennedy PDF indir

Risk (Briar Kampüsü 2) – Elle Kennedy, pdf kitap bölümümüzde 2020 senesinde kaleme alınan Risk (Briar Kampüsü 2) – Elle Kennedy kitabını sizlerle paylaştık. Risk (Briar Kampüsü 2) – Elle Kennedy kitabının detayları..

Risk (Briar Kampüsü 2) – Elle Kennedy – Özeti

Risk (Briar Kampüsü 2) – Elle Kennedy

Risk (Briar Kampüsü 2) – Elle Kennedy

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
2020
Eklenme: Eylül 15th, 2021
Dil: Türkiye
Sayfa: 470
Yazar: Elle Kennedy
6

Herkes benim kötü bir kız olduğumu dile getiriyor. Bir bakıma haklı da sayılırlar, çünkü korkunun bana hükmetmesine asla izin vermem ve bireylerin ne düşündüğünü hiç umursamam. Düşmanlarımla arama sınır çizerim. Briar hokey takımının bir numaralı adamının, yani koçun kızı olduğum için rakip takımdan biriyle takılırsam saygınlığıma zarar geleceğini bilirim.

Jake Connelly ise birlikte olmamam gereken asıl kişi. Harvard’ın yıldız forvet oyuncusu. Tam bir kibir abidesi, bi hayli fazla sinir bozucu ve bir o kadar da çekici. Ama kader çok zalim. Deli gibi istediğim bir stajyerlik işi için Jake’in sahte sevgilim olması gerekiyor. Lakin o, her sahte randevu karşılığında gerçek bir randevu istiyor. Anlayacağınız bu kötü kızın başı dertte. Jake’le gizlice takılmanın pek de iyi sonuçlanacağı söylenemez.

Babam öğrenirse delirir, dostlarım da çok öfkelenirler. Lakin asıl sorun şu: Her ne kadar üniversite sonrası kariyerim için onun yardımına ihtiyacım olsa da Jake’in ukala sırıtışına ve cazibesine kapılmamam gerek. Ona âşık olmayı reddediyorum. Çünkü bu asla alamayacağım tek risk.

Özet

Brenna Briar’de  hokey takım koçunun kızı . Ayakları sağlam basan kuvvetli ve kendinden emin bir karekter.Jake ise karşı  takım da Harvard’da hokey oyuncusu …..yani iki ezeli rakip…..Bu kadarını öğrenmek bile bu hiakyeyi merak etmeye yetiyor bence ..

Brenna Jake’in takımındaki bir çocukla çıkmaya başlar.. Ama Jake oyuncusunun dikkatini dağıttığını kendini oyuna veremediğini öne sürerek bu ilişkiyi başından keser.Bu da Brenna ve Jake’i yüz yüze getirir ki bundan sonra arada aşk kıvılcımları başlar.

Bir önceki yazımız olan Kral Fare – China Mieville başlıklı kitabımızda Kral Fare China Mieville, Kral Fare China Mieville ekitap indir ve Kral Fare China Mieville ekitap oku ile ilgili bilgiler verilmektedir.

 

Related Articles

Back to top button