Çocuk Kitapları

Kaçırılan Çocuk Robert Louis Stevenson Pdf indir

Kaçırılan Çocuk Robert Louis Stevenson Arkadaş Yayınları Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Kaçırılan Çocuk Robert Louis Stevenson Arkadaş Yayınları Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Arkadaş Yayınları aracılığıyla çıkarılan Kaçırılan Çocuk Robert Louis Stevenson Arkadaş Yayınları Kitabı 84 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. 2. Hamur Kağıt baskı ile çıkan Kaçırılan Çocuk Robert Louis Stevenson Arkadaş Yayınları kitabı 14.00×21.50 cm‘dir. Kasım 2019 nolu ISBN numarasına sahip Kaçırılan Çocuk Robert Louis Stevenson Arkadaş Yayınları kitabının yazarı Robert Louis StevensonKaçırılan Çocuk Robert Louis Stevenson Arkadaş Yayınları PDF indirebilirsiniz. 

Kaçırılan Çocuk Robert Louis Stevenson Arkadaş Yayınları Kitabı Pdf indir

Genç David Balfour ailesiyle birlikte mutlu bir hayat sürmektedir. Lakin annesi ve babasının genç yaşta hayatlarını kaybetmeleri üzerine David yapayalnız kalır. Babasının vasiyeti üzerine başka bir şehirde yaşayan amcasının yanına gider. Amcası çok zengin bir kişidir.

Görkemli şatosunda David’i misafir eder. Ne var ki David kısa bir süre sonra aslında bu büyük servetin kendisine ait olduğunu keşfeder. Kötü bir adam olan amcası da bu sırada ondan kurtulmak için plan yapmaktadır ve bir kaptana para vererek yeğenini kaçırmasını ister. Kendini Amerika kıtasına doğru giden bir gemide bulan David, köle olarak satılacağını öğrenince oradan kaçmanın yollarını aramaya başlar ve tehlikelerle dolu heyecanlı bir maceraya atılır.

Stevenson’un diğer mühim eseri Define Adası gibi Kaçırılan Çocuk da birden fazla kez filme ve televizyon dizisineuyarlanmış bir klasik.

Etiketler: Kaçırılan Çocuk Robert Louis Stevenson Arkadaş Yayınları Pdf oku , Kaçırılan Çocuk Robert Louis Stevenson Arkadaş Yayınları Pdf kitap indir, Kaçırılan Çocuk Robert Louis Stevenson Arkadaş Yayınları pdf oku ücretsiz, Kaçırılan Çocuk Robert Louis Stevenson Arkadaş Yayınları kitap indir ücretsiz, Kaçırılan Çocuk Robert Louis Stevenson Arkadaş Yayınları pdf indir yandex, Kaçırılan Çocuk Robert Louis Stevenson Arkadaş Yayınları pdf oku özet, Kaçırılan Çocuk Robert Louis Stevenson Arkadaş Yayınları kitap özeti. 

 

Related Articles

Back to top button