Çocuk Kitapları

Karne Oyunu Andrew Clements Günışığı Kitaplığı Pdf indir

Karne Oyunu Andrew Clements Günışığı Kitaplığı Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Karne Oyunu Andrew Clements Günışığı Kitaplığı Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Günışığı Kitaplığı aracılığıyla çıkarılan Karne Oyunu Andrew Clements Günışığı Kitaplığı Kitabı 179 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. 2. Hamur Kağıt baskı ile çıkan Karne Oyunu Andrew Clements Günışığı Kitaplığı kitabı 12.00×18.00 cm‘dir. Nisan 2021 nolu ISBN numarasına sahip Karne Oyunu Andrew Clements Günışığı Kitaplığı kitabının yazarı Andrew ClementsKarne Oyunu Andrew Clements Günışığı Kitaplığı PDF indirebilirsiniz. 

Karne Oyunu Andrew Clements Günışığı Kitaplığı Kitabı Pdf indir

İlköğretimde başarı kavramı ve üstün kabiliyetli çocuklar üzerine düşündüren fazla ödüllü bir roman!

Çok çok zekiydi, ama ne ailesi ne de öğretmenleri ve dostları bunu bilsin istiyordu. Yeteneğini sır olarak saklayan Nora, sınavlarda kötü not almanın karmaşık hesaplarına kafa yoruyor, bir özel sınıfa geçirilmekten, dostlarından soyutlanmaktan ödü patlıyordu. Notları pek göz alıcı olmayan Stephenın yakın arkadaşlığını yitirmeyi de hiç istemiyordu. Nora, notun her şey demek olmadığını göstermek için, bol bol sıfır almaya karar verdi. Ama hem başını derde soktu, hem de ailesini ve öğretmenlerini büyük şaşkınlığa uğrattı!..

2006-2007 Charlie May Simon Çocuk Kitabı Ödülü (ABD)
2006 Mavi Horoz Çocuk Kitabı Ödülü (ABD)
2006 Kentucky Bluegrass Öğrencilerin Seçimi Ödülü (ABD)
2004 Anne Babaların Seçimi Onur Kitabı Ödülü (ABD)
2004 Okul Kütüphanecileri Derneği (SSLI) Onur Kitabı Ödülü (ABD)

Okul yaşamı ve öğrenci-öğretmen iletişimi üzerine kurguladığı romanlarıyla tanınan Andrew Clementsin Türkçede yayımlanan ikinci romanı okulda başarı kavramını işliyor. Çok ödüllü yazar bu kez, okuru iyi not almak ve üstün zekâlı olmak, sınav başarısı ve kendine güven, yetenekler ve seçimler üzerine düşündürüyor. Kitap; eğitimcileri, ebeveynleri ve öğrencileri, zor konularda birlikte çözümler bulmak için iletişime davet ediyor.

Etiketler: Karne Oyunu Andrew Clements Günışığı Kitaplığı Pdf oku , Karne Oyunu Andrew Clements Günışığı Kitaplığı Pdf kitap indir, Karne Oyunu Andrew Clements Günışığı Kitaplığı pdf oku ücretsiz, Karne Oyunu Andrew Clements Günışığı Kitaplığı kitap indir ücretsiz, Karne Oyunu Andrew Clements Günışığı Kitaplığı pdf indir yandex, Karne Oyunu Andrew Clements Günışığı Kitaplığı pdf oku özet, Karne Oyunu Andrew Clements Günışığı Kitaplığı kitap özeti. 

 

Related Articles

Back to top button