Akademik Kitaplar

Dinamik Geometri Öğretimi Recep Aslaner Anı Yayıncılık Pdf indir

Dinamik Geometri Öğretimi Recep Aslaner Anı Yayıncılık Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Dinamik Geometri Öğretimi Recep Aslaner Anı Yayıncılık Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Anı Yayıncılık aracılığıyla çıkarılan Dinamik Geometri Öğretimi Recep Aslaner Anı Yayıncılık Kitabı 176 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. 2. Hamur Kağıt baskı ile çıkan Dinamik Geometri Öğretimi Recep Aslaner Anı Yayıncılık kitabı 16.00×24.00 cm‘dir. Eylül 2018 nolu ISBN numarasına sahip Dinamik Geometri Öğretimi Recep Aslaner Anı Yayıncılık kitabının yazarı Recep AslanerDinamik Geometri Öğretimi Recep Aslaner Anı Yayıncılık PDF indirebilirsiniz. 

Dinamik Geometri Öğretimi Recep Aslaner Anı Yayıncılık Kitabı Pdf indir

Bu kitap, ilk ve Ortaögretim Matematik Dersi Öğretim Programları’nda bulunan geometri konularını, özellikle düzlemsel geometri konularını, bir Dinamik Geometri Yazılımı (DGY) tercih ederek bilgisayar yardımıyla manalı bir biçimde ögretmeyi amaçlamaktadır. DGY’lerden Cabri II Plus Geometri Programı Ilk ve Ortaokul müfretadlarında bulunan kavramları içeren bir program olup yalnızca Geometrik Yer ve inversiyon kavramları biraz daha ayrıntılı olarak ele alınması gereken kavramlar olarak görülmüştür. Bu kavramları içeren konulara kitapta bir bölüm (6.bölüm) olarak yer verilmiştir. 3 boyutlu uzayda bulunan konular ise aynı isimli 2. kitap olarak hedeflenen yeni bir kitapta bulunacaktır.

Etiketler: Dinamik Geometri Öğretimi Recep Aslaner Anı Yayıncılık Pdf oku , Dinamik Geometri Öğretimi Recep Aslaner Anı Yayıncılık Pdf kitap indir, Dinamik Geometri Öğretimi Recep Aslaner Anı Yayıncılık pdf oku ücretsiz, Dinamik Geometri Öğretimi Recep Aslaner Anı Yayıncılık kitap indir ücretsiz, Dinamik Geometri Öğretimi Recep Aslaner Anı Yayıncılık pdf indir yandex, Dinamik Geometri Öğretimi Recep Aslaner Anı Yayıncılık pdf oku özet, Dinamik Geometri Öğretimi Recep Aslaner Anı Yayıncılık kitap özeti. 

 

Related Articles

Back to top button