Ekonomi Kitapları

Chakra El Kitabı – B.J.Baginski PDF indir

Chakra El Kitabı – B.J.Baginski, pdf kitap bölümümüzde temmuz 2003 senesinde kaleme alınan Chakra El Kitabı – B.J.Baginski kitabını sizlerle paylaştık. Chakra El Kitabı – B.J.Baginski kitabının detayları..

Chakra El Kitabı – B.J.Baginski – Özeti

Chakra El Kitabı – B.J.Baginski

Chakra El Kitabı – B.J.Baginski

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
temmuz 2003
Eklenme: Haziran 9th, 2019
Dil: Türkiye
Sayfa: 283
Yazar: B.J.Baginski
1.586

Sanskritçe’de “çark” veya “ateş çemberi” manasına gelen chakralar bedenimizdeki enerji merkezleridir. Bedenin fiziksel, duygusal, zihinsel ve ruhsal fonksiyonlarını yerine getirebilmek için ihtiyaç duyduğu enerjilerin dağılımı chakralar aracılığıyla gerçekleştirilir. “Chakra El Kitabı” chakraların:

Ses terapisi,
Renk terapisi,
Değerli taş terapisi,
Aroma terapisi,
Yoga tekniği,
konularında nasıl kullanıldığını anlatıyor.

Çoğu insan, ömrünün bir anında, durup, kendi kendine, “Ben kimim?”,

“Üzerimde ne tür güçler etkili oluyor?”, “İçimde gizli kalmı ş yetenekler nelerdir?”,

“Mutluluk ve yaratıcılık potansiyelimi nasıl açığa çıkarabilirim?”

gibi sorular sormuştur. Enerji merkezleri veya diğer adıyla “chakra bilgisi” dışında hiçbir bilgi alanının bu sorulara tam bir yanıt veremeyeceğine inanıyoruz.

Bu kitap aracılığıyla chakraların amacı ve potansiyeline karşı bir sezgi de kazanacaksınız. Bu potansiyel öylesine büyüleyici ve yüceki, yapabileceğimiz tek şey, Yaratılış mucizesi karşısında hayrete düşmek.

Bu kitabın amacı içinizdeki insan potansiyelini tanıyıp görülmektedirmanıza yardımcı olmak. Chakralarla etkin bir biçimde çalışabilmek için, altıncı hisse yahut benzer güçlere sahip olmak gerekmiyor.

Yine de, sizin de ileride farkedebileceğiniz gibi, hassas düzeylere karşı du yarlılığınız dikkati çekecek ölçüde artacaktır Ayrıca. bilgi ve deneyim parçalarını birleştirerek sizi anlaşılır, uyumlu bir bütüne götürülecek anlayış düzeyine de ulaşacaksınız. Chakraları etkinleştirmek ve birbiriyle uyumlu hale getirmek o kadar kolayki,

Bir önceki yazımız olan Yoga ve Ayurveda / Kendine Şifa ve Kendini Bilme – Dr. Vedaçarya David Frawley başlıklı kitabımızda Yoga ve Ayurveda / Kendine Şifa ve Kendini Bilme epub indir, Yoga ve Ayurveda / Kendine Şifa ve Kendini Bilme epub oku ve Yoga ve Ayurveda / Kendine Şifa ve Kendini Bilme pdf indir ile ilgili bilgiler verilmektedir.

 

Related Articles

Back to top button