Çocuk Kitapları

Yıktı Geçti! Saftirik Gregin Günlüğü 14 Jeff Kinney Pdf indir

Yıktı Geçti! Saftirik Gregin Günlüğü 14 Jeff Kinney Epsilon Yayınevi Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Yıktı Geçti! Saftirik Gregin Günlüğü 14 Jeff Kinney Epsilon Yayınevi Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Epsilon Yayınları aracılığıyla çıkarılan Yıktı Geçti! Saftirik Gregin Günlüğü 14 Jeff Kinney Epsilon Yayınevi Kitabı 224 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. 13.50×21.00 cm baskı ile çıkan Yıktı Geçti! Saftirik Gregin Günlüğü 14 Jeff Kinney Epsilon Yayınevi kitabı Ekim 2019‘dir. 9786051736372 nolu ISBN numarasına sahip Yıktı Geçti! Saftirik Gregin Günlüğü 14 Jeff Kinney Epsilon Yayınevi kitabının yazarı Jeff KinneyYıktı Geçti! Saftirik Gregin Günlüğü 14 Jeff Kinney Epsilon Yayınevi PDF indirebilirsiniz. 

Yıktı Geçti! Saftirik Gregin Günlüğü 14 Jeff Kinney Epsilon Yayınevi Kitabı Pdf indir

Bir nesil arkadaşlığı, bir kitabı paylaşıp okumaktan keyif almayı Saftirikle öğrendi.

Jeff Kinneynin olay yaratan ve yayımlandığı 50’den fazla ülkede satış rekorları kıran Saftirik Gregin Günlüğü serisinin son kitabı Yıktı Geçti! bütün dünya ile aynı anda Türkçede!

Çocukken insanı okulla, ödevlerle bu kadar oyalamasalar Şimdiden ünlü olurdum ama bunlarla uğraşmaktan İSİM yapacak vaktim kalmıyor.

Heffley ailesine hiç beklemedikleri bir anda miras kalınca evlerinde büyük değişiklikler yapma şansına kavuşuyorlar. Ama kısa bir sürede ev tadilatının yalnızca yıkıp dökmekten ibaret olmadığını anlıyorlar.

Duvarlar yıkılırken ortaya bir sürü sorun çıkıyor! Neler mi? Çürümüş keresteler, zehirli küf, istenmeyen yaratıklar ve bu yenilemeyi Greg’le ailesinin burnundan getiren fazla daha uğursuz şeyler.

Tüm bu toz duman dağıldığında Heffley’ler evlerinde mi kalacak… yoksa şehri mi terk edecekler?

Etiketler: Yıktı Geçti! Saftirik Gregin Günlüğü 14 Jeff Kinney Epsilon Yayınevi Pdf oku , Yıktı Geçti! Saftirik Gregin Günlüğü 14 Jeff Kinney Epsilon Yayınevi Pdf kitap indir, Yıktı Geçti! Saftirik Gregin Günlüğü 14 Jeff Kinney Epsilon Yayınevi pdf oku ücretsiz, Yıktı Geçti! Saftirik Gregin Günlüğü 14 Jeff Kinney Epsilon Yayınevi kitap indir ücretsiz, Yıktı Geçti! Saftirik Gregin Günlüğü 14 Jeff Kinney Epsilon Yayınevi pdf indir yandex, Yıktı Geçti! Saftirik Gregin Günlüğü 14 Jeff Kinney Epsilon Yayınevi pdf oku özet, Yıktı Geçti! Saftirik Gregin Günlüğü 14 Jeff Kinney Epsilon Yayınevi kitap özeti. 

 

Related Articles

Back to top button