Çocuk Kitapları

Vampir Evreninin Şifresi / Vampir Can Pdf indir

Vampir Evreninin Şifresi / Vampir Can pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 184 sayfadan oluşan Vampir Evreninin Şifresi / Vampir Can kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Arda Atasever tarafından kaleme alınan Vampir Evreninin Şifresi / Vampir Can isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 19.5 cm ebatındadır. Vampir Evreninin Şifresi / Vampir Can kitabını 9786059484909 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Vampir Evreninin Şifresi / Vampir Can pdf oku indir.

Vampir Evreninin Şifresi / Vampir Can pdf indir

Kahramanımız Can, evlerinin çatı katında bir not defteri bulur. Not defterinde, gizemli bir evrenden bahsedilmektedir. Evrene gitmek için, şifreli cümlelerin ayna karşısında kurulması gerekmektedir. Lakin bu evren bi hayli tehlikelidir.
 
Can, notta yazılı olanların gerçek olduğuna inanmaz. Aynanın karşısına geçer, şifreli cümleleri söyler ve gözlerine inanamaz. Kendisini bir anda bambaşka bir evrende, yani vampirler evreninde bulur.
 
Vampirler evreninde yaşadığı onca maceranın ardından, dünyaya geri dönmesi için vampir evreninin şifresini çözmesi gerekmektedir. Ama bu durum hiç de kolay olmayacaktır.
 
Can ile birlikte vampir evreninde bu macerayı yaşamaya ne dersin?

Vampir Evreninin Şifresi / Vampir Can kitap özeti

Vampir Evreninin Şifresi / Vampir Can pdf oku

Vampir Evreninin Şifresi / Vampir Can Pdf indir

 

Related Articles

Back to top button