Çocuk Kitapları

Tenten Kongoda Tentenin Maceraları Herge Pdf indir

Tenten Kongoda Tentenin Maceraları Herge Alfa Yayınları Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Tenten Kongoda Tentenin Maceraları Herge Alfa Yayınları Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Alfa Yayınları aracılığıyla çıkarılan Tenten Kongoda Tentenin Maceraları Herge Alfa Yayınları Kitabı 62 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. 1. Hamur Kağıt baskı ile çıkan Tenten Kongoda Tentenin Maceraları Herge Alfa Yayınları kitabı 22.00×29.50 cm‘dir. Haziran 2020 nolu ISBN numarasına sahip Tenten Kongoda Tentenin Maceraları Herge Alfa Yayınları kitabının yazarı HergeTenten Kongoda Tentenin Maceraları Herge Alfa Yayınları PDF indirebilirsiniz. 

Tenten Kongoda Tentenin Maceraları Herge Alfa Yayınları Kitabı Pdf indir

Tenten, çok sevgili köpeği Milu’nun  (Fındık) eşliğinde maceralı bir yolculuğa Afrika’yı keşfe çıkıyor. 

Vahşi doğa ve hayvanlarla dolu bir safari olarak başlayan keşif zaman kaybetmeden çetrefilleşiyor. Kahramanımız, kendini yasadışı elmas ticaretinin ortasında Al Capone’a kafa tutarken, timsahlarla boğuşurken buluyor.

Tenten Kongo’da, dünyanın üç sembolik noktasından bakarak, 20. Yüzyılı anlattığı üçlemenin Moskova’dan sonra ikincisi ve tüm Tenten serilerinin en fazla tartışılan kitabı. Hergé imzası taşıyan macera hicivli çizgisi ve diliyle; gizem, kurgu, bilimkurgu ve mizah öğelerini bir hikâyede topluyor.

Etiketler: Tenten Kongoda Tentenin Maceraları Herge Alfa Yayınları Pdf oku , Tenten Kongoda Tentenin Maceraları Herge Alfa Yayınları Pdf kitap indir, Tenten Kongoda Tentenin Maceraları Herge Alfa Yayınları pdf oku ücretsiz, Tenten Kongoda Tentenin Maceraları Herge Alfa Yayınları kitap indir ücretsiz, Tenten Kongoda Tentenin Maceraları Herge Alfa Yayınları pdf indir yandex, Tenten Kongoda Tentenin Maceraları Herge Alfa Yayınları pdf oku özet, Tenten Kongoda Tentenin Maceraları Herge Alfa Yayınları kitap özeti. 

 

Related Articles

Back to top button