Edebiyat Kitapları

Tatlı Tuzak (Küllerinden Doğmak) – Fiona Harper PDF indir

Tatlı Tuzak (Küllerinden Doğmak) – Fiona Harper, pdf kitap bölümümüzde 2014 senesinde kaleme alınan Tatlı Tuzak (Küllerinden Doğmak) – Fiona Harper kitabını sizlerle paylaştık. Tatlı Tuzak (Küllerinden Doğmak) – Fiona Harper kitabının detayları..

Tatlı Tuzak (Küllerinden Doğmak) – Fiona Harper – Özeti

Tatlı Tuzak (Küllerinden Doğmak)  –  Fiona Harper

Tatlı Tuzak (Küllerinden Doğmak) – Fiona Harper

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
2014
Eklenme: Nisan 9th, 2021
Dil: Türkiye
Sayfa: 91
Yazar: Fiona Harper
601

Londra’nın en gözde erkeği, maceraperest Daniel Bradford’u kim unutabilir ki? Bilhassa kız arkadaşının canlı yayında yaptığı evlilik teklifini reddetmesi bir skandala yol açtıktan sonra! Bazı insanlar meydan okumayı sever. Daniel’in dikkatini çekebilecek kadar özel biri kim olabilirdi ki?

Güçlü iradeli, sarışın orkide uzmanı, bunun yanı sıra Daniel’in meslektaşı Chloe Michaels’in adı fazla dolanmaktaydı ortalıkta. Bu olağanüstü ikiliyi ne tür bir macera bekliyordu kim bilir?”

Georgia Stone’un canlı yayında yapmış olduğu evlenme teklifi erkek arkadaşı aracılığıyla reddedilmişti. Ne yazık ki, radyo kanalıyla yapmış olduğu kontrat yüzünden toparlanma sürecini yakışıklı radyo yapımcısı Zander Rush’ın gözetiminde geçirmek zorundaydı. Nikki Logan

“Georgia’nın Yılı” projesi işte böyle başlamıştı. Salsa derslerinden Peri Bacaları’na kadar uzanacak bu macerada Georgia en büyük korkularıyla yüzleşmek zorunda kalacaktı. Gizemli Zander Rush’la flört etmek, tehlikeyle dans etmek gibiydi. Peki ya flörtten daha fazlasını istediğini itiraf etmek?

özet

Daniel, cep telefonu en olmadık zamanlarda çaldığında hep homurdanırdı. Elleri gübre içinde sinek kapanı çiçeğini saksısından çıkartırken telefonu çalmaya başladı. Arayanlara göre zil sesi ayarı yapmamış olduğundan, kimin aradığı ile ilgili bir fikir yürütemedi.

Arayanın kim olduğunu pek de merak ettiği yoktu ama bugünlerde kız kardeşinin hastalığının tekrarlaması düşüncesi aklını kemiriyordu.

Bu bir şaka mıydı? Binanın hemen hemen tamamı camdan olduğundan saklanacak pek de bir yer yoktu. Şakacıları bulup onlara hadlerini bildirmek istedi ama gördüğü tek şey, fidelerle dolu el arabasıyla geçmekte olan bir bahçıvanlık öğrencisi idi.

Daniel? diye mırıldandı kulağına ipeksi ses. Benimle evlenir misin Daniel?

Hızlıca, yumuşak bir hareketle sinek avcısı sineğin üzerine kapanarak,acımasızca sıkıştırdı. Daniel sineğin çılgınca uğultularını işitiyor, tuzağın içinde çabalamasını göz önüne getirmeye çalışıyordu.

Çiçek sineğin üzerine kirpiklerini kapatıyordu.Yapma! çabalamak daha kötü yapar.Müthiş bir sessizlik hakim oldu çevresine. Bütün sesler kayboldu. Botanik bahçesi ziyaretçilerinin sesleri bile dinmişti. Bütün Londra nefesini tutmuş Daniel’in cevabını bekler gibiydi.

Bu bir şaka mı Georgia? dedi. Yalvaran, korkunç bir ses tonuyla.Bir an sesin, tanıdığı Georgia olmadığım düşündü. Neredeyse bir senedir tanıdığı, hoş, sade, iddiasız kadın!….

Bir önceki yazımız olan Wildcard-Joker Oyuncusunun Hikayesi Seri 2 – Marie Lu başlıklı kitabımızda Wildcard-Joker Oyuncusunun Hikayesi Seri 2, Wildcard-Joker Oyuncusunun Hikayesi Seri 2 ekitap indir ve Wildcard-Joker Oyuncusunun Hikayesi Seri 2 ekitap oku ile ilgili bilgiler verilmektedir.

 

Related Articles

Back to top button