Pdf Kitap

Şu Herifler (Kevaşeler İçin Küçük Bir El Kitabı) – Eliane Girard / Brigitte Kernel PDF indir

Şu Herifler (Kevaşeler İçin Küçük Bir El Kitabı) – Eliane Girard / Brigitte Kernel, pdf kitap bölümümüzde 1991 senesinde kaleme alınan Şu Herifler (Kevaşeler İçin Küçük Bir El Kitabı) – Eliane Girard / Brigitte Kernel kitabını sizlerle paylaştık. Şu Herifler (Kevaşeler İçin Küçük Bir El Kitabı) – Eliane Girard / Brigitte Kernel kitabının detayları..

Şu Herifler (Kevaşeler İçin Küçük Bir El Kitabı) – Eliane Girard / Brigitte Kernel – Özeti

Şu Herifler (Kevaşeler İçin Küçük Bir El Kitabı) – Eliane Girard / Brigitte Kernel

Şu Herifler (Kevaşeler İçin Küçük Bir El Kitabı) – Eliane Girard / Brigitte Kernel

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
1991
Eklenme: Temmuz 26th, 2019
Dil: Türkçe
Sayfa: 206
Yazar: E.GIRARD – B.KERNEL
925

Canınız bir herif mi istiyor?

İyi o zaman. Yalnız aman dikkat! 

Sakın önünüze ilk çıkana takılmayın, çaylaklar gibi.

Elinizdeki rehber, gerçek bir ‘erkekler kataloğu’ olarak size şu olanakları sağlıyor:

– Yaşamının herhangi bir zamanında Entel Engin’e yaklaşmayı;

Sporcu Gürbüz’le vücudunuzu konuşturmayı;

Servis kapısından Maço Mustafa’nın ailesine duhul etmeyi;

– Planlı Programlı Güven’in cebini boşaltıp şutu çekmeyi…

Kısa olaraksı, çantaya girmek için bekleyen 22 tip kekliği (pardon, erkeği) nasıl avlayıp baştan çıkaracak, can sıkmaya başlayınca nasıl sepetleyeceksiniz,

işte bütün bunlar anlatılıyor size.” 

Eliane ve Brigitte, 30’larını biraz geçkin, iki Fransız. France lnter’de çalışıyorlar.

Bir de erkekleri harika bir biçimde kategorize ediyorlar. Onların tiklerini ve püf noktalarını öyle güzel incelemişler ki, bu kitapta tarif ve tas’vir edilen 22 tip erkekten biri mutlaka sizsiniz dünya çapında “sizinki”dir. Belki de, daha kuvvetli bir olasılıkla, sizde yahut sizinkinde bu 22 tipin özelliklerinden biri yahut birkaçı degişik kombinasyonlar halinde mutlaka mevcuttur.

Ömegin, Maço Mustafa ile Goril Kazım’ın bir kombinasyonu, veya Artist Ayhan ile Entel Engin’in bir karışımı, Pazarlamacı Salim ile Planlı Programlı Güven ‘in bir kırması vs. vs …

Herifler dertlerine yansın, kevaşelerimiz için bulunmaz nimet bu kitap.(Kevaşe de neymiş, diye sorarsanız, Paris’teki kadar “Nana”nın Türlcçesi veya şu bizim “herif’in dişisidir.)

Her ne yazarlarımızın esinlendigi Paris’te üç kadına iki erkek gibi demografik bir durum oldugu ileri sürülüyor, üstelik bizim buralarda bu kitaptaki yirmi ikinci tip olan “Sülük Selahattin”­ ler biraz fazlaca yer alıyor ve bundan dolayı bizim kevaşelerin o kadar teorik ve teknik bilgiye ihtiyacı yok gibi gözüküyorsa da, yine de herkes kendi meşrebine göre bir herif ister, degil mi?

İşte burada, basit ve (kitaba ödediğinizi unutun) ücretsiz bir testle ne tipte bir kadının ne tipte bir herife denk düşebileceği de saptanıyor.

Bir önceki yazımız olan Karoo – Steve Tesich başlıklı kitabımızda Karoo epub indir, Karoo epub oku ve Karoo pdf indir ile ilgili bilgiler verilmektedir.

 

Related Articles

Back to top button