Akademik Kitaplar

Son Söz Cilt 1 Aidin Salih Yitik Şifa Yayıncılık Pdf indir

Son Söz Cilt 1 Aidin Salih Yitik Şifa Yayıncılık Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Son Söz Cilt 1 Aidin Salih Yitik Şifa Yayıncılık Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Karma Kitaplar aracılığıyla çıkarılan Son Söz Cilt 1 Aidin Salih Yitik Şifa Yayıncılık Kitabı 256 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. 2.Hamur Kağıt baskı ile çıkan Son Söz Cilt 1 Aidin Salih Yitik Şifa Yayıncılık kitabı 13.50×21.00 cm‘dir. 9786056700811 nolu ISBN numarasına sahip Son Söz Cilt 1 Aidin Salih Yitik Şifa Yayıncılık kitabının yazarı KomisyonSon Söz Cilt 1 Aidin Salih Yitik Şifa Yayıncılık PDF indirebilirsiniz. 

Son Söz Cilt 1 Aidin Salih Yitik Şifa Yayıncılık Kitabı Pdf indir

Son Söz Cilt 1 Aidin Salih Yitik Şifa Yayıncılık

Bu eser 2 ciltlik eserin 1. cildidir.
Bu kitaptaki dersler 2012 senesinde NHI Doğal Sağlık Enstitüsü aracılığıyla videoya elde edilen fotoğrafların transkripte edilmiş hali olup Aidin Salihin vefatından sonra hazırlanmıştır.

Günümüzde modern tıbbın imkânları çoğaldı ama hastalıklar da aynı biçimde çoğaldı ve yaygınlaştı.

Hiçbir hastalığın gerçek nedenini bilmeyen modern tıp, birtakım hastalık belirtilerine isim verip teşhis koyarak deneme yanılma metotlarıyle tedavi etmeye çalışmaktadır. Çünkü sebebi bilinmeyen bir hastalığın nasıl tedavi edileceği imkansızdır.

Bugünkü fen bilimlerini düşündüğünüzde mekanik fizik, elektromanyetik fizik ve sair ile ilgili kalın kalın kitaplar mevcut olduğunu görürsünüz.

Şimdi ise sibernetik tıp çıktı ve fizik kanunlarının tümü, kimya kanunlarınında %70i iptal oldu. Hani o bildiklerinize ne oldu?
Hepsi seraptan ibarettir.

Bundan dolayı Cenab-ı Hak, kitapta bizim için farzları açıkladı. Peygamberimiz (sav) de bütün sünnetleri gösterdi. Artık bizim için inanacak başka birşey yoktur.

Cenab-ı Hak Al-i İmran suresi 160. ayette Allah yardım ederse size galip gelecek kimse yoktur. Eğer sizi bırakıverirse Ondan sonra size kim yardım eder? Müminler fakat Allaha dayanıp güvensinler. demektedir.

Bu son noktadır, başka da hiçbir şey yoktur.

Etiketler: Son Söz Cilt 1 Aidin Salih Yitik Şifa Yayıncılık Pdf oku , Son Söz Cilt 1 Aidin Salih Yitik Şifa Yayıncılık Pdf kitap indir, Son Söz Cilt 1 Aidin Salih Yitik Şifa Yayıncılık pdf oku ücretsiz, Son Söz Cilt 1 Aidin Salih Yitik Şifa Yayıncılık kitap indir ücretsiz, Son Söz Cilt 1 Aidin Salih Yitik Şifa Yayıncılık pdf indir yandex, Son Söz Cilt 1 Aidin Salih Yitik Şifa Yayıncılık pdf oku özet, Son Söz Cilt 1 Aidin Salih Yitik Şifa Yayıncılık kitap özeti. 

 

Related Articles

Back to top button