Felsefe Kitapları

Siz de Başarılı Olabilirsiniz – Ali Özdemir PDF indir

Siz de Başarılı Olabilirsiniz – Ali Özdemir, pdf kitap bölümümüzde 2014 senesinde kaleme alınan Siz de Başarılı Olabilirsiniz – Ali Özdemir kitabını sizlerle paylaştık. Siz de Başarılı Olabilirsiniz – Ali Özdemir kitabının detayları..

Siz de Başarılı Olabilirsiniz – Ali Özdemir – Özeti

Siz de Başarılı Olabilirsiniz – Ali Özdemir

Siz de Başarılı Olabilirsiniz – Ali Özdemir

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
2014
Eklenme: Ağustos 21st, 2021
Dil: Türkiye
Sayfa: 161
Yazar: Ali Özdemir
126

Siz de Başarılı Olabilirsiniz; 25 yıllık eğitimcilik yaşantımın 20 senesinde kitap yazmak için mücadele verdim.Ve Öğrendiklerimi kendi süzgecimden geçirerek kitaplara dönüştürdüm.

Elektrik, elektronik, bilgisayar, iş güvenliği, toplam kalite, girişimcilik vb. ile alakalı dersleri verirken ufak zaman dilimlerinde mizahtan, sağlıktan, kültürden, edebiyattan, şiirden, spordan, dinden, tarihten, ekonomiden, bilimden de söz açmayı kendime şiar edindim.

Öğrencilerim, anlattıklarımı kitap haline getirirsem çok daha faydalı bir iş yapmış bulunacağımı senelerdır dile getirmişlerdir. Bu eser onların teşvikleriyle ortaya çıkmıştır diyebilirim.

Çocukların yetişmeleri esnasında çocuklarımıza kazandırılması gereken alışkanlıklar, “Sean Covey’in “The 7 Habits of Highly Effective Teens” kitabına konu edinilmiş. Kitabın yalnızca ABD’deki satışı 2 milyon adedi geçmiştir.

Bu nedenle Ergenlik zamanındaki çocuklarımıza kazandırmamız gereken 7 alışkanlık kitapta sıralanıyor:

Yaşlılar,Gençler,iş arayanlar ve çocuklar için yararlı bilgileri kitabın içinde bulacaksınızdır.

27 dil bilen ve 94 yaşında vefat eden üstün insan Prof. Dr. Fuat Sezgin de günde 17 saat çalışırdı.

Kısa olarak ifade etmek gerekirse, emeksiz yemek olmaz. Hayatta başarılı olmak için çok balakalı ve çalışkan olmak gereklidir.

Bir önceki yazımız olan Kararı Ben Veririm (İlişkisini Yöneten Hayatını Yönetir) – Esra Ezmeci başlıklı kitabımızda Kararı Ben Veririm, Kararı Ben Veririm ekitap indir ve Kararı Ben Veririm ekitap oku ile ilgili bilgiler verilmektedir.

 

Related Articles

Back to top button