Çocuk Kitapları

Sıcak Ülkeler Doktoru Pdf indir

Sıcak Ülkeler Doktoru pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Sıcak Ülkeler Doktoru kitabı 64 olarak çıkarılmıştır. Pierre Fourre tarafından kaleme alınan Sıcak Ülkeler Doktoru isimli kitap 9786254074080 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatındadır. Sıcak Ülkeler Doktoru kitabını 08.06.2021 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Sıcak Ülkeler Doktoru pdf oku indir.

Sıcak Ülkeler Doktoru pdf indir

Babasını kaybeden Jean Dennis, evi geçindirmek ve kız kardeşlerini okutmak için çok sevdiği hastanesini bırakıp doktor olarak Kara Afrika’ya gider.  
Görevlendirildiği köydeki büyücü, onu köyde istemediği için köylülerin Dennis’e muayene olmalarını yasaklar. Doktor Dennis her şeyden umudunu kesip başka bir yere atanmayı istediği gün, iki günlük bir yolda bulunan başka bir kabile şefinden bir haber alır. Köylülerin Kara İllet dediği Veba hastalığı görülmüştür.
Doktor Dennis köylülerin nasıl tedavi edileceğiyle uğraşırken diğer köylerde de veba görülmeye başlar. Veba ile mücadele ederken kara illete yakalanır. Tüm umutlarını kaybetmek üzereyken tıbbı malzeme ve doktor yardımı gelir.
Daha sonra mühim bir şey daha olur ve Dennis istediği atamadan vazgeçip Kara Afrika’da kalmaya ve bu insanlarla yardım etmeye karar verir. Ama bu kararı verinceye kadar…

Sıcak Ülkeler Doktoru kitap özeti

Sıcak Ülkeler Doktoru pdf oku

Sıcak Ülkeler Doktoru Pdf indir

 

Related Articles

Back to top button