Çocuk Kitapları

Sevgili Salak Günlük Jim Benton Pdf indir

Sevgili Salak Günlük Jim Benton Altın Kitaplar Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Sevgili Salak Günlük Jim Benton Altın Kitaplar Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Altın Kitaplar aracılığıyla çıkarılan Sevgili Salak Günlük Jim Benton Altın Kitaplar Kitabı 160 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. 2. Hamur Kağıt baskı ile çıkan Sevgili Salak Günlük Jim Benton Altın Kitaplar kitabı 13.00×19.00 cm‘dir. Haziran 2017 nolu ISBN numarasına sahip Sevgili Salak Günlük Jim Benton Altın Kitaplar kitabının yazarı Jim BentonSevgili Salak Günlük Jim Benton Altın Kitaplar PDF indirebilirsiniz. 

Sevgili Salak Günlük Jim Benton Altın Kitaplar Kitabı Pdf indir

Sevgili Salak Günlük,

Isabella genelde bir insanın ısırılmasına bu biçimde aşırı tepki vermez, yalnızca güler, çünkü ısıran kişi çoğu zaman kendisidir.

Olanlar durumu açıklıyor. dedi Isabella…

Daha sonra beni kenara çekip, fısıltıyla Şişko Rickynin büyük ihtimalle radyasyon yaydığını, bu yüzden herkesin onun bezlerini çöpe atarken bir kol boyu uzakta tutarak koştuğunu açıkladı.

Isabella, Ricky beni ısırdığında, tıpkı süper kahramanların DNAlarının değiştiği gibi benim DNAmın da bir biçimde değişime uğradığını dile getirdi. Isabella, artık Bir Erkek Çocuk süper güçlerine sahip olduğumu ve bu yüzden onu tekmeleyebildiğimi dile getiriyor, çünkü benim gibi bir ana kuzusu, normal ana kuzusu kız güçleriyle bunu asla başaramazmış.

 

Related Articles

Back to top button