Felsefe Kitapları

Sevgi Düzenleri – Bert Hellinger PDF indir

Sevgi Düzenleri – Bert Hellinger, pdf kitap bölümümüzde Aralık 2017 senesinde kaleme alınan Sevgi Düzenleri – Bert Hellinger kitabını sizlerle paylaştık. Sevgi Düzenleri – Bert Hellinger kitabının detayları..

Sevgi Düzenleri – Bert Hellinger – Özeti

Sevgi Düzenleri – Bert Hellinger

Sevgi Düzenleri – Bert Hellinger

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Aralık 2017
Eklenme: Temmuz 11th, 2019
Dil: Türkçe
Sayfa: 486
Yazar: Bert Hellinger
2.141

“Bu kitabın, kendilerine bugüne dek çözümsüz görünmüş poblemlerindan bir çıkış yolu bulmada birden fazla aileye yardımcı bulunacağına eminim. Bunun sonrasında sevgi, ailenin bütün bireylerini yeniden birbirine bağlayabilecek.

Çoğu ailenin gündelik yaşamı, birbirimizi sevmenin yeterli olmadığını gösteriyor. Sevginin gün yüzüne çıkıp gelişebilmesi için bir düzene gerek var. Bu düzense yaşamlarımızda önceden verili halde mevcut.

Tarafların iyi niyetine karşın çok fazla sevginin karşısına dikilen önüne geçeri fakat sevgi düzenlerini öğrendikten sonra aşabiliriz. Elinizdeki kitap, birden fazla örnekle bu düzene götüren yolları gösteriyor.”
Bert Hellinger

Sevgi Düzenleri, psikoterapinin dışında olsun, terapistler olsun herkese İnsan Ruhuna dair çok değişik, derin olduğu kadar yalın bir ışık sunuyor.

“Kabul Etmenin Özgürlüğü” kitabıyla da tanınan Bert Hellinger bu kitabında, Aile Dizimi olarak anılan terapi yöntemiyle, gücünü ve güvenini İnsan Ruhu’ndan alan bir yaklaşımı ortaya koyuyor; kuşaklar boyu ruhumuzun derinliklerinde süren kilitlenmelerin, sevgi düzenleri içinde, hayatla barış içinde çözülebileceğini gösteriyor.

Bir önceki yazımız olan Günahın Üç Rengi – Gülseren Budayıcıoğlu başlıklı kitabımızda Günahın Üç Rengi ekitap indir, Günahın Üç Rengi ekitap oku ve Günahın Üç Rengi pdf indir ile ilgili bilgiler verilmektedir.

 

Related Articles

Back to top button