Akademik Kitaplar

Örgütsel Davranış Yılmaz Akgündüz Nobel Akademik Yayıncılık Pdf indir

Örgütsel Davranış Yılmaz Akgündüz Nobel Akademik Yayıncılık Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Örgütsel Davranış Yılmaz Akgündüz Nobel Akademik Yayıncılık Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Nobel Akademik Yayıncılık aracılığıyla çıkarılan Örgütsel Davranış Yılmaz Akgündüz Nobel Akademik Yayıncılık Kitabı 320 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. 2. Hamur Kağıt baskı ile çıkan Örgütsel Davranış Yılmaz Akgündüz Nobel Akademik Yayıncılık kitabı 16.00×23.50 cm‘dir. Mart 2020 nolu ISBN numarasına sahip Örgütsel Davranış Yılmaz Akgündüz Nobel Akademik Yayıncılık kitabının yazarı Yılmaz AkgündüzÖrgütsel Davranış Yılmaz Akgündüz Nobel Akademik Yayıncılık PDF indirebilirsiniz. 

Örgütsel Davranış Yılmaz Akgündüz Nobel Akademik Yayıncılık Kitabı Pdf indir

Örgütlerin amaçlarına ulaşmaları, kaynaklarını etkin ve verimli kullanmaları ile olabilecekdür. Örgütlerin sahip oldukları en mühim kaynak, sosyal ve psikolojik bir varlık olan çalışanlarıdır. Çalışanların örgüt içindeki davranışlarının bilinmesi, etkilenmesi ve yönlendirilmesi örgütsel davranış alanının temel odak noktasıdır. On beş bölümden bir araya gelen bu kitapta, klasik ve güncel örgütsel davranış konuları bir arada sunulmaktadır.

Etiketler: Örgütsel Davranış Yılmaz Akgündüz Nobel Akademik Yayıncılık Pdf oku , Örgütsel Davranış Yılmaz Akgündüz Nobel Akademik Yayıncılık Pdf kitap indir, Örgütsel Davranış Yılmaz Akgündüz Nobel Akademik Yayıncılık pdf oku ücretsiz, Örgütsel Davranış Yılmaz Akgündüz Nobel Akademik Yayıncılık kitap indir ücretsiz, Örgütsel Davranış Yılmaz Akgündüz Nobel Akademik Yayıncılık pdf indir yandex, Örgütsel Davranış Yılmaz Akgündüz Nobel Akademik Yayıncılık pdf oku özet, Örgütsel Davranış Yılmaz Akgündüz Nobel Akademik Yayıncılık kitap özeti. 

 

Related Articles

Back to top button