Çocuk Kitapları

Önüm Arkam Sağım Solum Sınav Nehir Yarar Özel Ürün Pdf indir

Önüm Arkam Sağım Solum Sınav Nehir Yarar Altın Kitaplar Özel Ürün Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Önüm Arkam Sağım Solum Sınav Nehir Yarar Altın Kitaplar Özel Ürün Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Altın Kitaplar Boyama ve Çocuk Kitapları aracılığıyla çıkarılan Önüm Arkam Sağım Solum Sınav Nehir Yarar Altın Kitaplar Özel Ürün Kitabı 152 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. 2. Hamur Kağıt baskı ile çıkan Önüm Arkam Sağım Solum Sınav Nehir Yarar Altın Kitaplar Özel Ürün kitabı 13.50×19.50 cm‘dir. Mart 2021 nolu ISBN numarasına sahip Önüm Arkam Sağım Solum Sınav Nehir Yarar Altın Kitaplar Özel Ürün kitabının yazarı Nehir YararÖnüm Arkam Sağım Solum Sınav Nehir Yarar Altın Kitaplar Özel Ürün PDF indirebilirsiniz. 

Önüm Arkam Sağım Solum Sınav Nehir Yarar Altın Kitaplar Özel Ürün Kitabı Pdf indir

Bitmek bilmeyen sınav koşuşturması içinde yalnız değilsiniz. Sizi anlayan ve düşünen birileri var. Karnınızda beliren o hafif sancı, derin derin nefes alma ihtiyacı, gözünüzü kapattığınızda beliren sayılar, tarihler, formüller ve uykusuz geceler… Görünen o ki ufukta bir sınav var ve korkuyorsunuz. Bir girdap gibi hızla içine doğru çekiyor sizi. Sadece sizi mi? Anneniz, babanız ve tüm yakınlarınız da bu maraton için hazırlanıyor ve benzer korkular onları da sarmış. Tıpkı Sinan ve ailesi gibi… Sinan tüm bu sıkıntılardan kurtulmak isterken başına olmadık işler açılıyor. Evde, okulda, kursta hatta rüyalarında bile peşinden gelen sorunlarla baş edebilmek için kimi zaman buruk kimi zaman heyecanlı ve gülünç anlar yaşıyor.

Nehir Yarar, ÖNÜM ARKAM SAĞIM SOLUM SINAV ile hayatlarını sınavlara göre düzenleyen gençlere yeni ve göz alıcı bir ışık tutuyor.

Etiketler: Önüm Arkam Sağım Solum Sınav Nehir Yarar Altın Kitaplar Özel Ürün Pdf oku , Önüm Arkam Sağım Solum Sınav Nehir Yarar Altın Kitaplar Özel Ürün Pdf kitap indir, Önüm Arkam Sağım Solum Sınav Nehir Yarar Altın Kitaplar Özel Ürün pdf oku ücretsiz, Önüm Arkam Sağım Solum Sınav Nehir Yarar Altın Kitaplar Özel Ürün kitap indir ücretsiz, Önüm Arkam Sağım Solum Sınav Nehir Yarar Altın Kitaplar Özel Ürün pdf indir yandex, Önüm Arkam Sağım Solum Sınav Nehir Yarar Altın Kitaplar Özel Ürün pdf oku özet, Önüm Arkam Sağım Solum Sınav Nehir Yarar Altın Kitaplar Özel Ürün kitap özeti. 

 

Related Articles

Back to top button