Edebiyat Kitapları

Ölüm Defteri 10 (Death Note) Pdf indir

Ölüm Defteri 10 (Death Note) pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 9786055381226 sayfadan oluşan Ölüm Defteri 10 (Death Note) kitabı TÜRKÇE olarak çıkarılmıştır. Tsugumi Ooba tarafından kaleme alınan Ölüm Defteri 10 (Death Note) isimli kitap 11.01.2017 dilinde ve Karton Kapak ebatındadır. Ölüm Defteri 10 (Death Note) kitabını Takeşi Obata numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Ölüm Defteri 10 (Death Note) pdf oku indir.

Ölüm Defteri 10 (Death Note) pdf indir

Japon çizgi romanlarına verilen isim olan Manga, dünya çapında bir çılgınlık halini almıştır. Death Note (Ölüm Defteri) paylaşımı yaptığı bütün ülkelerde satış rekorları kıran ve geniş bir hayran kitlesine sahip en mühim manga serilerinden biridir.

Bu deftere adı yazılanlar ölür… Ölüm Tanrısı Şinigami Ryuk’un insanoğlu dünyasına düşürdüğü defter: DEATH NOTE (ÖLÜM DEFTERİ). Bu doğaüstü defteri bulan ve dünya çapındaki cani suçluları ortadan kaldırmak için kullanmaya karar veren Light Yagami (nam-ı diğer Kira) ile kimsenin çözemediği olaylarda polise yardım eden L adlı gizemli detektif arasındaki olağanüstü mücadele böyle başlar.

SPK merkezinde Kira müritleri tarafından kuşatılan Near enteresan bir yöntemle sıkıntıyı aşar!? Near yeni L’in, yani Light’ın Kira olabileceğinden şüphelenir. Şüphesini operasyon ekibiyle de paylaşarak onların da Light’tan şüphelenmesini sağlamaya çalışır. Diğer yandan Light üzerindeki baskıyı azaltmak için Death Note’u yine bir başkasına vermek zorunda kalır. Lakin bu kez Kira ona kalpten inanan insanlar arasından bir çömez seçer. Seçtiği kişiyle doğrudan iletişim kurma olanağı olmayan Light Kira’nın hedefine gönülden bağlı olan bu çömeze tamamen bel bağlamak zorundadır. Bu yeni hamle Light’ı ideal dünyaya yakınlaştırabilecek mi?

Ölüm Defteri 10 (Death Note) kitap özeti

Ölüm Defteri 10 (Death Note) pdf oku

Ölüm Defteri 10 (Death Note) Pdf indir

 

Related Articles

Back to top button