Çocuk Kitapları

Neye Benzer Gelecek Olivier de Solminihac Tudem Yayınları Pdf indir

Neye Benzer Gelecek Olivier de Solminihac Tudem Yayınları Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Neye Benzer Gelecek Olivier de Solminihac Tudem Yayınları Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Tudem Yayınları aracılığıyla çıkarılan Neye Benzer Gelecek Olivier de Solminihac Tudem Yayınları Kitabı 48 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. 13.50×19.50 cm baskı ile çıkan Neye Benzer Gelecek Olivier de Solminihac Tudem Yayınları kitabı Mart 2018‘dir. 9786052850251 nolu ISBN numarasına sahip Neye Benzer Gelecek Olivier de Solminihac Tudem Yayınları kitabının yazarı Olivier de SolminihacNeye Benzer Gelecek Olivier de Solminihac Tudem Yayınları PDF indirebilirsiniz. 

Neye Benzer Gelecek Olivier de Solminihac Tudem Yayınları Kitabı Pdf indir

Geleceği merak eden çocukların başucu kitabı!

Müzikal diliyle Fransız çocuk edebiyatına yeni bir üslup getiren Olivier de Solminihac imzalı Neye Benzer Gelecek, büyürken bol bol soru soran ve her yerde yanıt arayan ufak okurlara yol gösterecek kısa bir roman. 8 yaş ve üzeri kitapseverlerin ilk okuma kütüphanelerini zenginleştirecek Neye Benzer Gelecek, “Ben kimim?”, “Geleceğim nasıl olacak?” gibi sorular üzerine düşünen Lukas adındaki ufak bir kurdun kendini keşif macerasıni anlatıyor.

Junko Nakamura’nın özgün fotoğraflarıyle renklenen Neye Benzer Gelecek, çocukları soru sormaya, düşünmeye ve farklı görüşleri dinleyip kendi yolunu çizmeye cesaretlendiriyor. Lukas, 8. yaş gününü kutlayan meraklı bir kurttur. Doğum günü partisinin akşamında aklına, kim olduğu ve geleceğinin nasıl bulunacağına dair çeşitli sorular takılır. Sorular üzerine düşünüp dururken ormanda kısa bir yürüyüşe çıkar. Yol boyunca astrolog bir kuzu, toplumbilimci bir tilki ve bir grup kötümser baykuşla karşılaşır.

Kafasındaki soruları onlarla paylaşıp karşılığında bambaşka yanıtlar alınca aklı iyice karışır. Gecenin sonunda bir yerde uyuyakalır. Sabah uyandığında, aniden karşısında beliren bir köstebek, çok geçmeden Lukas’ın gerçekleri keşfetmesini sağlar. Aslını söylemek gerekirse hiç kimse geleceği göremez. Kim bilir yarın ne olacak? Kim bilir bugün ne olacak?..

Gelecek ile alakalı zihinleri kurcalayan sorulara açıklık getiren bu düşündürücü kitap, büyüyünce ne yapmak istediğini veya nasıl bir insan olmak istediğini anlamaya çalışan miniklerin yolunu aydınlatıyor. Çocukların düşünsel gelişimlerine katkı sağlayacak felsefi bir öykü anlatan Neye Benzer Gelecek, geleceğin birinin kendi emekleriyle ve kararlarıyla şekillenecek bembeyaz bir sayfa olduğunu anımsatıyor.

Etiketler: Neye Benzer Gelecek Olivier de Solminihac Tudem Yayınları Pdf oku , Neye Benzer Gelecek Olivier de Solminihac Tudem Yayınları Pdf kitap indir, Neye Benzer Gelecek Olivier de Solminihac Tudem Yayınları pdf oku ücretsiz, Neye Benzer Gelecek Olivier de Solminihac Tudem Yayınları kitap indir ücretsiz, Neye Benzer Gelecek Olivier de Solminihac Tudem Yayınları pdf indir yandex, Neye Benzer Gelecek Olivier de Solminihac Tudem Yayınları pdf oku özet, Neye Benzer Gelecek Olivier de Solminihac Tudem Yayınları kitap özeti. 

 

Related Articles

Check Also
Close
Back to top button