Çocuk Kitapları

Montessori Eğitimi (3+ Yaş) Pdf indir

Montessori Eğitimi (3+ Yaş) pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 80 sayfadan oluşan Montessori Eğitimi (3+ Yaş) kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Pedagog Afife Çoruk tarafından kaleme alınan Montessori Eğitimi (3+ Yaş) isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 21 x 28 cm ebatındadır. Montessori Eğitimi (3+ Yaş) kitabını 9786257123068 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Montessori Eğitimi (3+ Yaş) pdf oku indir.

Montessori Eğitimi (3+ Yaş) pdf indir

Sevgili Anne, Baba ve Eğitimciler;
 
Dr. Maria Montessori tarafından ilk kez
1907 senesinde uygulanmaya başlayan Montessori eğitim
yöntemi, şimdilerde dünya çapında geçerliliğini korumaktadır.
Montessori yöntemi, çocuk dünyaya geldiğunda başlayan ve çocuğun olgunlaşmasıyla birlikte olabilecek olabilecek en ileri düzeyde gelişmesini amacında olan bütüncül bir eğitim sistemidir.
Okul öncesi dönem, gelişimin kapsam, hız ve nitelik yönünden en yoğun olduğu dönemdir. Bu eşsiz zamanda Montessori eğitim sisteminin uygulanması ile çocuğa sunulan öğrenme fırsatları aracılığıyla çocuğun gelişimi üst düzeyde desteklenmektedir.
Montessori eğitimi kitabı, Montessori felsefesine uygun olarak çocukların gelişim aşamalarına göre hazırlanmıştır. Kitapta bulunan etkinlikler bütün veya parçalar halinde okulda yahut evde uygulanabilir.
Çocuklarınızla keyifli, verimli ve kaliteli zaman geçirmeniz dileğiyle…
 
Okul Öncesi Eğitim Uzmanı
Pedagog Afife ÇORUK

Montessori Eğitimi (3+ Yaş) kitap özeti

Montessori Eğitimi (3+ Yaş) pdf oku

Montessori Eğitimi (3+ Yaş) Pdf indir

 

Related Articles

Back to top button