Çocuk Kitapları

Meraklı Potpot Müjgan Şeyhi Timaş Çocuk İlk Çocukluk Pdf indir

Meraklı Potpot Müjgan Şeyhi Timaş Çocuk İlk Çocukluk Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Meraklı Potpot Müjgan Şeyhi Timaş Çocuk İlk Çocukluk Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Timaş Çocuk aracılığıyla çıkarılan Meraklı Potpot Müjgan Şeyhi Timaş Çocuk İlk Çocukluk Kitabı 32 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. Kuşe Kağıt baskı ile çıkan Meraklı Potpot Müjgan Şeyhi Timaş Çocuk İlk Çocukluk kitabı 11.50×16.00 cm‘dir. Mart 2020 nolu ISBN numarasına sahip Meraklı Potpot Müjgan Şeyhi Timaş Çocuk İlk Çocukluk kitabının yazarı KolektifMeraklı Potpot Müjgan Şeyhi Timaş Çocuk İlk Çocukluk PDF indirebilirsiniz. 

Meraklı Potpot Müjgan Şeyhi Timaş Çocuk İlk Çocukluk Kitabı Pdf indir

Sevgili Çocuklar,

İstiridye ile Potpot birbirini çok seven iki arkadaş. Potpot biraz meraklı bir ahtapot. Bir gün balon balığı ona denizin üzerinde çok iyi arkadaşlar bulabileceğini dile getiriyor. Potpot deniz yüzeyini çok düşünüyor. İstiridye ise “Deniz yüzeyine çıkmak için büyümeyi beklemesin.” diyerek onu ikazyor. Lakin Potpot öyle düşünüyor ki arkadaşının sözünü unutup yüzeye çıkıveriyor. Acaba Potpot burada kendine arkadaş bulabilecek mi?

“Arkadaşlık” konusunun işlendiği “Meraklı Potpot” isimli keyifli, sevgi dolu bu masal; hayal gücünüzü, okuma beceri ve alışkanlığınızı geliştirecek. Eğlen Öğren bölümüyle ise hem eğlenip hem de öğrendiklerinizi pekiştireceksiniz.

Etiketler: Meraklı Potpot Müjgan Şeyhi Timaş Çocuk İlk Çocukluk Pdf oku , Meraklı Potpot Müjgan Şeyhi Timaş Çocuk İlk Çocukluk Pdf kitap indir, Meraklı Potpot Müjgan Şeyhi Timaş Çocuk İlk Çocukluk pdf oku ücretsiz, Meraklı Potpot Müjgan Şeyhi Timaş Çocuk İlk Çocukluk kitap indir ücretsiz, Meraklı Potpot Müjgan Şeyhi Timaş Çocuk İlk Çocukluk pdf indir yandex, Meraklı Potpot Müjgan Şeyhi Timaş Çocuk İlk Çocukluk pdf oku özet, Meraklı Potpot Müjgan Şeyhi Timaş Çocuk İlk Çocukluk kitap özeti. 

 

Related Articles

Back to top button