Çocuk Kitapları

Kraliyet Treni Hırsızı -Trende Macera Pdf indir

Kraliyet Treni Hırsızı -Trende Macera pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 288 sayfadan oluşan Kraliyet Treni Hırsızı -Trende Macera kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. M. G. Leonard Sam Sedgman tarafından kaleme alınan Kraliyet Treni Hırsızı -Trende Macera isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13 x 19.5 cm ebatındadır. Kraliyet Treni Hırsızı -Trende Macera kitabını 9786057445575 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Kraliyet Treni Hırsızı -Trende Macera pdf oku indir.

Kraliyet Treni Hırsızı -Trende Macera pdf indir

Harrison Beck ve amcası İngiltere’nin en ünlü buharlı gemisi olan Kraliyet Treni’nin son seferinin keyfini çıkarıyorlar. Lakin çok değirli bir takı kaybolunca Harrison ve yeni arkadaşı Lenny kendilerini bir sırrın ortasında buluveriyor. Tren son durağa ulaşmadan bu sırrı çözüp suçluyu yakalayabilecekler mi?
M.G. Leonard ve Sam Sedgman klasik sırrı, yükü zekâ ve şüphe olan bir trene çiçeği burnunda bir tarzda koymayı başarmışlar.
Ross Welford Time Travelling with a Hamster’ın Yazarı
 
M. G. Leonard, ülkeler arası çok satan Arıların Savaşı üçlemesinin ve kurgu dışı yoldaşı Arı Toplayıcısının El Defteri’nin yazarıdır. Arı Çocuk kitabı, Branford Boase ödülünü kazandı ve 37 dile çevirildi. Kendisi arı uzmanıdır ve Brighton’da eşi ve iki oğluyla birlikte yaşamaktadır.
Sam Sedgman yazar, oyun yazarı ve ödüllü dijital içerik üreticisidir. Yaptıkları ülkeler arası düzeyde sergilendi ve Courtyard Tiyatro Ödülü’ne aday oldu. Arkadaşı M. G. Leonard ile yazdığı Kraliyet Treni Hırsızı kendisinin ilk çocuk kitabıdır. Londra’da yaşıyor, trenleri ve macerayı seviyor.
 

Kraliyet Treni Hırsızı -Trende Macera kitap özeti

Kraliyet Treni Hırsızı -Trende Macera pdf oku

Kraliyet Treni Hırsızı -Trende Macera Pdf indir

 

Related Articles

Back to top button