Edebiyat Kitapları

Kilimanjaro’nun Karları Bütün Eserleri: 9 Ernest Hemingway Pdf indir

Kilimanjaro’nun Karları Bütün Eserleri: 9 Ernest Hemingway Bilgi Yayınevi Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Kilimanjaro’nun Karları Bütün Eserleri: 9 Ernest Hemingway Bilgi Yayınevi Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Bilgi Yayınevi aracılığıyla çıkarılan Kilimanjaro’nun Karları Bütün Eserleri: 9 Ernest Hemingway Bilgi Yayınevi Kitabı 194 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. 2. Hamur Kağıt baskı ile çıkan Kilimanjaro’nun Karları Bütün Eserleri: 9 Ernest Hemingway Bilgi Yayınevi kitabı 13.50×19.50 cm‘dir. Aralık 2018 nolu ISBN numarasına sahip Kilimanjaro’nun Karları Bütün Eserleri: 9 Ernest Hemingway Bilgi Yayınevi kitabının yazarı Ernest HemingwayKilimanjaro’nun Karları Bütün Eserleri: 9 Ernest Hemingway Bilgi Yayınevi PDF indirebilirsiniz. 

Kilimanjaro’nun Karları Bütün Eserleri: 9 Ernest Hemingway Bilgi Yayınevi Kitabı Pdf indir

Kilimanjaronun Karları, Hemingwayin çok bi hayli beğeni alan ve en popüler yapıtlarından seçilmiş on kısa öyküden bir araya gelmektedir. Öyküler, Kazanan Hiçbir Şey Almaz, Kadınsız Erkekler, Beşinci Kolon ve İlk Kırk Dokuz Öykü isimli yapıtları içinden seçilmiştir. Ayrıca, Hemingwayin yetişkinler için yazdığı öyküler içinde bir Amerikan dergisinde yer almaya değer bulunan ilk eseri Katiller ve babasının intiharına ilk kez gönderme yapan otobiyografi tadındaki Babalar ve Oğullar da bulunmaktadır.

Hemingwayin biyografisini yazan Carlos Baker, Francis Macomberin Kısa ve Mutlu Yaşamı adlı kısa öyküsünü, öz-gözlemin, kulaktan dolma bilgilerin ve uydurmaların harika birleşimi olarak nitelendirmiştir. Hemingwayin Bütün gerçekleri burada anlattım diyerek pek övündüğü, kitaba ismini veren kısa öyküyse, içinde, üstüne romanlar yazılacak kadar çok malzeme barındırmaktadır. Sadeliklerinin güzelleştirdiği, yaratıcılıklarıyla heyecan veren, özenle işlenmiş her kelimesiyle türünün en iyi emsallarinden olan bu kısa öyküler, Amerikalı usta yazarı daha da yüceltiyor.

 

Related Articles

Check Also
Close
Back to top button