Çocuk Kitapları

Kargadalışı Ailesi ve Hapşıran Ev Pdf indir

Kargadalışı Ailesi ve Hapşıran Ev pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 152 sayfadan oluşan Kargadalışı Ailesi ve Hapşıran Ev kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Kari Smeland tarafından kaleme alınan Kargadalışı Ailesi ve Hapşıran Ev isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 19.5 cm ebatındadır. Kargadalışı Ailesi ve Hapşıran Ev kitabını 9789750843709 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Kargadalışı Ailesi ve Hapşıran Ev pdf oku indir.

Kargadalışı Ailesi ve Hapşıran Ev pdf indir

Her şey bir hapşırıkla başladı!
 
Kentten uzakta, yıkılmaya yüz tutmuş bir evde yaşayan,ikizleri ve kahkahası bol bir aile: Kargadalışı ailesi! Bu “ordu gibi” ailenin en ufak ve en meraklı ikizleri Stjerne ile Lykke,her gece evden gizlice çıkıp yan bahçeye geçiyor, çimenlerin
arasında pürdikkat pusuya yatıyor: Yıllardır kimsenin kapısını aralamadığı komşu evin sırrını çözmeye karar veren ufak ikizler, bu mutsuz evden gelen enteresan seslerin ve pencerelerdeki gölgelerin sırrıyle boğuşurken, daimi misafirleri Sigurd Amca’nın da sır sakladığını ve en az kendileri kadar meraklı olduğunu öğreniyorlar!
Norveç çocuk edebiyatının genç kalemlerinden Kari Smeland’dan aile, dostluk ve
dayanışma üzerine sürükleyici bir öykü, sımsıcak bir kış masalı… Ne de olsa “sonunda hep kar yağar”!

Kargadalışı Ailesi ve Hapşıran Ev kitap özeti

Kargadalışı Ailesi ve Hapşıran Ev pdf oku

Kargadalışı Ailesi ve Hapşıran Ev Pdf indir

 

Related Articles

Back to top button