Edebiyat Kitapları

Karanlığa Dokunmak Pdf indir

Karanlığa Dokunmak pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde Touch the Dark sayfadan oluşan Karanlığa Dokunmak kitabı 9786054263448 olarak çıkarılmıştır. Karen Chance tarafından kaleme alınan Karanlığa Dokunmak isimli kitap 12.02.2010 dilinde ve 336 ebatındadır. Karanlığa Dokunmak kitabını Yunus Bora Ülke numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Karanlığa Dokunmak pdf oku indir.

Karanlığa Dokunmak pdf indir

CASSIE PALMER VAMPİR SERİSİ – 1

Cassandra Palmer geleceği görebilmekte ve ruhlarla iletişim kurabilmektedir; kabiliyetleri onu ölümlülere ve ölümsüzlere karşı çekici yapmaktadır. Ölülerin hayaletleri genelde tehlikeli değillerdir; sevdikleri şey konuşmak…
hem de çok konuşmaktır.

Her hassas kız gibi, Cassie de vampirlerden uzak durmaya çalışmaktadır. Lakin üç yıl önce elinden kaçtığı kana susamış mafya üyesi intikam duygusuyla Cassie’yi tekrar bulmuştur ve korunma için onu Vampir Senatosu’na dönmeye zorlamıştır.

Ölümsüz senatörler ona karşılıksız yardım etmemektedirler ve Cassie kendisini senatonun en kuvvetli üyelerinden birisi olan baştan çıkarıcı, usta vampirle çalışırken bulur. Ama vampirin istediği bedel Cassie’nin vermek istediğinden yüksek olabilir…

“Seksi ve korkunç vampirlerle dolu. Elinizden bırakamayacaksınız.”
-Patricia Briggs

“Karen Chance vampirler, büyücüler ve bunların kıçlarını tekmeleyecek bela bir cici kızın dünyasıyla sizi kendisine bağlayacak.”
-Rebecca York, yazar

“Favori kitaplarımdan biri.”
-Charlaine Harris

Karanlığa Dokunmak kitap özeti

Karanlığa Dokunmak pdf oku

Karanlığa Dokunmak Pdf indir

 

Related Articles

Back to top button