Çocuk Kitapları

Kar Şarkısı Barbara Pumhösel Pdf indir

Kar Şarkısı Barbara Pumhösel Epsilon Yayınevi Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Kar Şarkısı Barbara Pumhösel Epsilon Yayınevi Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Epsilon Yayınları aracılığıyla çıkarılan Kar Şarkısı Barbara Pumhösel Epsilon Yayınevi Kitabı 80 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. 2. Hamur Kağıt baskı ile çıkan Kar Şarkısı Barbara Pumhösel Epsilon Yayınevi kitabı 13.50×21.00 cm‘dir. Mart 2021 nolu ISBN numarasına sahip Kar Şarkısı Barbara Pumhösel Epsilon Yayınevi kitabının yazarı Barbara PumhöselKar Şarkısı Barbara Pumhösel Epsilon Yayınevi PDF indirebilirsiniz. 

Kar Şarkısı Barbara Pumhösel Epsilon Yayınevi Kitabı Pdf indir

Hayalperest bir çocuk olan Filo, on yaşında ve en sevdiği mevsim kış. Diğer çocuklar gibi kartopu oynamayı ve kardan adam yapmayı çok seviyor. Lakin Filo’yu diğer çocuklardan farklı kılan ise kardan adam yerine, bir kardan kadın yapmaya çalışması. Üstelik güzel ve hikâyeler anlatan bir kardan kadın… Lakin büyük bir sorun var: Filo, kardan kadının erimesine engel olabilecek mi?

İtalyan çocuk edebiyatının bi hayli beğeni alan yazarlarının bir araya geldiği bu keyifli serinin üçüncü kitabı Kar Şarkısı sizi heyecan dolu bir hikâyeye davet ediyor.

 

Related Articles

Back to top button