Pdf Kitap

İş Hayatında Başarılı Olmak İçin İş Hayatının Kuralları Pdf indir

İş Hayatında Başarılı Olmak İçin İş Hayatının Kuralları pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan İş Hayatında Başarılı Olmak İçin İş Hayatının Kuralları kitabı 269 olarak çıkarılmıştır. Richard Templar tarafından kaleme alınan İş Hayatında Başarılı Olmak İçin İş Hayatının Kuralları isimli kitap 9786257586283 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatındadır. İş Hayatında Başarılı Olmak İçin İş Hayatının Kuralları kitabını 01.07.2022 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. İş Hayatında Başarılı Olmak İçin İş Hayatının Kuralları pdf oku indir.

İş Hayatında Başarılı Olmak İçin İş Hayatının Kuralları pdf indir

Bazı insanlar, iş yaşamında müthişliği yakalarlar. Her seferinde doğru kararları verir, performanslarıyla takdir toplarlar. Her konuşmada isimleri dillendirilir. Herkes sever onları; terfi ederler, maaşları bi hayli hızlıca artar. Yöneticileri ve patronlarıyla araları hep iyidir. Ve bir biçimde, bütün bunları itici olmadan, çok çaba göstermeden veya çok fazla çabalıyor gibi görünmeden yapmayı başarırlar. Kurumsal basamaklarda bir adım daha yükselmeleri teklif edildiğinde veya herkesin istediği bir pozisyon onlara önerildiğinde kimse şaşırmaz. Ne de olsa her türlü “potansiyele” sahiptirler. Peki bütün bunları nasıl başarırlar? Bizim bilmediğimiz bir sırra mı vakıflar? Evet, onlar iş yaşamının kaidelerinı bilirler.
 
Bu kitapta anlatılacak kurallar işinizi nasıl yapmanız gerektiğiyle alakalı değil. Elinizdeki kitap, işinizi yaparken sizden yukarıda ve aşağıda bulunan çalışma dostlarınızda nasıl bir izlenim bırakacağınız ve başarınızı nasıl artıracağınızla alakalı.
 
İş Hayatında Başarılı Olmak, hak ettiğiniz başarıyı elde etmenizi olabilecek kılacak.

İş Hayatında Başarılı Olmak İçin İş Hayatının Kuralları kitap özeti

İş Hayatında Başarılı Olmak İçin İş Hayatının Kuralları pdf oku

İş Hayatında Başarılı Olmak İçin İş Hayatının Kuralları Pdf indir

 

Related Articles

Back to top button