Bilgisayar Kitapları

Hız Stefan Olander Boyner Yayınları Pdf indir

Hız Stefan Olander Boyner Yayınları Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Hız Stefan Olander Boyner Yayınları Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Boyner Yayınları aracılığıyla çıkarılan Hız Stefan Olander Boyner Yayınları Kitabı 264 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. 2. Hamur Kağıt baskı ile çıkan Hız Stefan Olander Boyner Yayınları kitabı 13.00×21.00 cm‘dir. Ekim 2014 nolu ISBN numarasına sahip Hız Stefan Olander Boyner Yayınları kitabının yazarı Stefan OlanderHız Stefan Olander Boyner Yayınları PDF indirebilirsiniz. 

Hız Stefan Olander Boyner Yayınları Kitabı Pdf indir

Hemen her alanda köklü ve bi hayli hızlı değişimlerin meydana geldiği dijitalleşen dünyamızda, eski düzenlerini sürdürmeye çalışanlar er geç duvara toslayacaktır. Böylesi bir ortamda, Değişimi ezberleri bozmak için bir Fırsat, Yeniyi içinizdeki enerjiyi ateşleyecek bir Kıvılcım olarak görerek işe başlamak gerekir. İşte elinizde barındırdığınuz Hız, içinizdeki kıvılcımı ateşleme hususunda sizi motive edecektir. Kitabı okuduğunuzda, hali hazırdaki ve gelecekte yaşayacağınız ortamın yaşamınızı nasıl dönüştüreceği hususunda farkındalığınız artacak; içindeki etkileyeci hikayeler ve gerçek hayattan müthiş örnekler yeni dünyanın gerektirdiği beceriler, prensipler ve davranış şekilleri hususunda yönünüzü bulma yolculuğunuza ışık tutacaktır.

Siz de dijitalleşen dünyaya hazır olmak, ayakta kalabilmek ve başarılı olmak için dünyanın Efsanevi İnovasyon Ajansı Akqanın başkanı olan yazar Ajaz Ahmed İle dünyaın önder dijital inovasyon markası Nikeın Başkan Yardımcısı Stefan Olanderin birlikte yazdığı bu kitabı mutlaka okumalısınız.

Etiketler: Hız Stefan Olander Boyner Yayınları Pdf oku , Hız Stefan Olander Boyner Yayınları Pdf kitap indir, Hız Stefan Olander Boyner Yayınları pdf oku ücretsiz, Hız Stefan Olander Boyner Yayınları kitap indir ücretsiz, Hız Stefan Olander Boyner Yayınları pdf indir yandex, Hız Stefan Olander Boyner Yayınları pdf oku özet, Hız Stefan Olander Boyner Yayınları kitap özeti. 

 

Related Articles

Back to top button