Çocuk Kitapları

Hayalet Tofu ve Cadı Çiya – 1.Kitap Yeni Bir Arkadaş Pdf indir

Hayalet Tofu ve Cadı Çiya – 1.Kitap Yeni Bir Arkadaş pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 9786257360753 sayfadan oluşan Hayalet Tofu ve Cadı Çiya – 1.Kitap Yeni Bir Arkadaş kitabı TÜRKÇE olarak çıkarılmıştır. Zeynep Alpaslan tarafından kaleme alınan Hayalet Tofu ve Cadı Çiya – 1.Kitap Yeni Bir Arkadaş isimli kitap 29.06.2022 dilinde ve Karton Kapak ebatındadır. Hayalet Tofu ve Cadı Çiya – 1.Kitap Yeni Bir Arkadaş kitabını Ceylan Aran numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Hayalet Tofu ve Cadı Çiya – 1.Kitap Yeni Bir Arkadaş pdf oku indir.

Hayalet Tofu ve Cadı Çiya – 1.Kitap Yeni Bir Arkadaş pdf indir

Tofu resim yapmaya âşık, ressam olmayı hayal eden bir hayalet; Çiya ise kasvetli şiirler okumaya bayılan ufak bir cadıydı. Yıldıztozu Kasabası’nda karşılaşmalarıyla başlayan dostlukları, tamamen farklı karakterlere sahip ikilinin yaşamında çiçeği burnunda bir sayfa açmıştı.
 
Bir gün kasabanın müzesinde Tofu’nun hep kaçındığı insanlardan biri, ufak bir kız cesurca yanına gelip onunla konuşmaya başladı. Çiya’dan başka kimseyle konuşmayan Tofu için son derece enteresan bir andı bu. Bu ufak kızın çıkagelmesiyle Tofu ve Çiya, zor da olsa insan-çocuklara yeni bir gözle bakmaya başlayacaklardı.
Zeynep Alpaslan bu kitabında dostluk, fedakârlık, çoğunluktan farklı hissetme gibi konuları irdelerken okurunu yer yer karanlık ama ışıltılı ve umut dolu bir hikâyeye davet ediyor.

Hayalet Tofu ve Cadı Çiya – 1.Kitap Yeni Bir Arkadaş kitap özeti

Hayalet Tofu ve Cadı Çiya – 1.Kitap Yeni Bir Arkadaş pdf oku

Hayalet Tofu ve Cadı Çiya – 1.Kitap Yeni Bir Arkadaş Pdf indir

 

Related Articles

Back to top button