Çocuk Kitapları

Hachiko Sahibini Bekleyen Köpek Luis Prats Martinez Pdf indir

Hachiko Sahibini Bekleyen Köpek Luis Prats Martinez Beyaz Balina Yayınları Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Hachiko Sahibini Bekleyen Köpek Luis Prats Martinez Beyaz Balina Yayınları Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Beyaz Balina Yayınları aracılığıyla çıkarılan Hachiko Sahibini Bekleyen Köpek Luis Prats Martinez Beyaz Balina Yayınları Kitabı 152 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. 13.50×19.50 cm baskı ile çıkan Hachiko Sahibini Bekleyen Köpek Luis Prats Martinez Beyaz Balina Yayınları kitabı Mart 2020‘dir. 9786051884998 nolu ISBN numarasına sahip Hachiko Sahibini Bekleyen Köpek Luis Prats Martinez Beyaz Balina Yayınları kitabının yazarı Luis Prats MartinezHachiko Sahibini Bekleyen Köpek Luis Prats Martinez Beyaz Balina Yayınları PDF indirebilirsiniz. 

Hachiko Sahibini Bekleyen Köpek Luis Prats Martinez Beyaz Balina Yayınları Kitabı Pdf indir

Tokyo Üniversitesi profesörlerinden Eisaburo Ueno, evine aldığı ufak bir Akita cinsi köpek olan Hachiko ile ilgilenir, onunla özel bir dostluk kurar. Birbirlerini çok severler. Her sabah profesöre tren istasyonuna kadar eşlik eden Hachiko, her akşam aynı saatte onu istasyondan alır ve birlikte eve dönerler. Lakin bir gün profesör geri dönemez…

Tüm dünyayı sarıp sarmalayan gerçek hadiseleri konu alan, duygu yüklü bir roman.

Kitap İspanya’da Josep M. Floch i Torres Ödülü aldı.

Hachiko’nun yaşam öyküsü bu kitapta, Polonyalı sanatçı Zuzanna Celej’in yaratıcı sulu boya çizimleriyle hayat buldu.

Saliha Nilüfer’in özenli çevirisiyle Katalancadan Türkçeye çevrildi.

Etiketler: Hachiko Sahibini Bekleyen Köpek Luis Prats Martinez Beyaz Balina Yayınları Pdf oku , Hachiko Sahibini Bekleyen Köpek Luis Prats Martinez Beyaz Balina Yayınları Pdf kitap indir, Hachiko Sahibini Bekleyen Köpek Luis Prats Martinez Beyaz Balina Yayınları pdf oku ücretsiz, Hachiko Sahibini Bekleyen Köpek Luis Prats Martinez Beyaz Balina Yayınları kitap indir ücretsiz, Hachiko Sahibini Bekleyen Köpek Luis Prats Martinez Beyaz Balina Yayınları pdf indir yandex, Hachiko Sahibini Bekleyen Köpek Luis Prats Martinez Beyaz Balina Yayınları pdf oku özet, Hachiko Sahibini Bekleyen Köpek Luis Prats Martinez Beyaz Balina Yayınları kitap özeti. 

 

Related Articles

Back to top button