Çocuk Kitapları

Fred Gipson – İhtiyar Sarı – e kitap indir pdf

Fred Gipson – İhtiyar Sarı – e kitap indir pdf, e-kitap bölümümüzde Fred Gipson – İhtiyar Sarı – e kitap indir pdf başlığı ile kitap özetini paylaştık. Fred Gipson – İhtiyar Sarı – e kitap indir pdf kitabın detayları yazımızda.. 

Fred Gipson – İhtiyar Sarı – e kitap indir pdf

Fred Gipson, İhtiyar Sarı, e-kitap, indir, oku, pdf, tam adı Frederick Benjamin Gipson olan ABD’li yazar yazmış olduğu çocuk kitapları ile dünyaca tanınmıştır. Görünüşü pekde tatlı olmayan yaşlı bir köpekle bir çocuğun içinde başlayan ve değişik şekillerde gelişen dostluğu konu alan bu kitap son derece düşündürücü, heyecanlı ve sürükleyici bir romandır.

Mademki ona bir ad takmamız gerekiyordu, adını Sarı adını koyduk. Kısa, sarı tüyleri vardı. Solmuş kirli bir sarı. Havlamak için ağzını açacak olsa, gırtlağından inlemeyi andıran garip sesler çıkardı.

“Döndüm, yokuş yukarı eve koştum. Babamın kelimelerini düşündüm. Bütün çiftlik komşularımız gibi bizim de bir köpek almamız gerekiyordu. Onlar alelade sokak köpeklerini ‘sürüye bekçilik yapsın’ diye beslerlerdi. Köpek, bizim gibi, dağlarda yaşayanlar için çok önemli bir hayvandır.” – alıntı

İhtiyar Sarı PDF

Dosya Boyutu 2 MB

 

Related Articles

Back to top button