Biyografi Kitapları

Fetö İhaneti ve Devlet Bahçeli Gerçeği – E. Semih Yalçın PDF indir

Fetö İhaneti ve Devlet Bahçeli Gerçeği – E. Semih Yalçın, pdf kitap bölümümüzde 2017 senesinde kaleme alınan Fetö İhaneti ve Devlet Bahçeli Gerçeği – E. Semih Yalçın kitabını sizlerle paylaştık. Fetö İhaneti ve Devlet Bahçeli Gerçeği – E. Semih Yalçın kitabının detayları..

Fetö İhaneti ve Devlet Bahçeli Gerçeği – E. Semih Yalçın – Özeti

Fetö İhaneti ve Devlet Bahçeli Gerçeği – E. Semih Yalçın

Fetö İhaneti ve Devlet Bahçeli Gerçeği – E. Semih Yalçın

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
2017
Eklenme: Şubat 10th, 2021
Dil: Türkiye
Sayfa: 160
Yazar: E. Semih Yalçın
375

Bu eser, 15 Temmuz ihanet kalkışmasının 1. Yılında, bir yıl önce yaşananların tarihi arka planını aziz Türk milletine hatırlatmak ve tarihe not düşmek üzere kaleme alınarak Ortadoğu Gazetesi’nde 15 Temmuz 2017’den, 22 Temmuz 2017 tarihine kadar aynı isimle yayımlanan yazı dizisinin bazı yeni gelişmeler ve ekler ile hazırlanmış şeklidir.

 

Yazı dizisi yayımlandıktan sonra kamuoyumuzdan, bu bilgi ve analizlerin gazete sayfalarında unutulmaması, kitap haline getirilmesi hususunda yoğun bir talep gelmiştir. İşte “Fetö İhaneti ve Devlet Bahçeli Gerçeği” isimli eser, bu talep üzerine ortaya çıkmıştır.

 

Her zaman olduğu gibi, FETÖ’nün nasıl bir ihanet içinde olduğunu ilk defa gören ve başta iktidar partisi olmak üzere tüm kamuoyunu ikaz eden yine MHP Genel Başkanı Sayın Devlet Bahçeli olmuştur. Onun öncülüğündeki MHP’nin bu ihanet yapılanmasına karşı gösterdiği direnç,Fetö’nün MHP’ye saldırılarının da kaynağını teşkil etmiştir.

 

Bu kitapta, küresel emperyalizmin taşeronluğuna soyunan Fetö’nün MHP’yi ele geçirmek için gerçekleştirdiği tüm operasyonları ayrıntılı bir biçimde okuyacaksınız. Şüphesiz, FETÖ’nün ve onların arkasında duranların hesaplayamadıkları tek şey “Devlet Bahçeli Gerçeği” idi.Kanaatimce, onu da 15 Temmuz ve sonrasında öğrendiler.

Özeti

Bu eser, 15 Temmuz ihanet kalkışmasının 1 senesinde, bir yıl önce yaşananların tarihi arka planını aziz Türk milletine hatırlatmak ve tarihe not düşmek üzere kaleme alınarak Orta‐

doğu gazetesinde 15 Temmuz 2017’den, 22 Temmuz 2017 tarihine kadar aynı isimle yayımlanan yazı dizisinin bazı yeni gelişmeler ve ekler ile hazırlanmış şeklidir.

Yazı dizisi yayımlandıktan sonra kamuoyumuzdan, bu bilgi ve analizlerin gazete sayfalarında unutulmaması, kitap hâline getirilmesi hususunda yoğun bir talep gelmiştir.

İşte “FETÖ İhaneti ve Devlet Bahçeli Gerçeği” isimli eser, bu talep üzerine ortaya çıkmıştır.

Manevi, dinî, millî değerlerine önem veren Türk milletinin bu temiz duygularını uzun yıllardır istismar ederek kendisini “Hizmet Hareketi” adıyla masumane bir şeklilde pazarlayan FETÖ (Fetullahçı Terör Örgütü) PDY (Paralel Devlet Yapılanması), hemen hemen 50 senedir devletin her kademesine sızmış, medyada yapılanmış, siyaseti şekillendirmek istemiş, miletimizin ve devletimizin bütün temel değerlerini acımasızca sömürmüş bir ihanet hareketidir.

Bir önceki yazımız olan Büyük Kumpas (Ergenekon) – Erol Mütercimler başlıklı kitabımızda Büyük Kumpas (Ergenekon) ekitap indir, Büyük Kumpas (Ergenekon) ekitap oku ve Büyük Kumpas (Ergenekon) pdf indir ile ilgili bilgiler verilmektedir.

 

Related Articles

Back to top button