Çocuk Kitapları

Ezgimizi Kim Çaldı? Ahmet Önel ELMA Yayınevi Pdf indir

Ezgimizi Kim Çaldı? Ahmet Önel ELMA Yayınevi Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Ezgimizi Kim Çaldı? Ahmet Önel ELMA Yayınevi Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. ELMA Yayınevi aracılığıyla çıkarılan Ezgimizi Kim Çaldı? Ahmet Önel ELMA Yayınevi Kitabı 176 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. 2. Hamur Kağıt baskı ile çıkan Ezgimizi Kim Çaldı? Ahmet Önel ELMA Yayınevi kitabı 13.00×19.50 cm‘dir. Nisan 2017 nolu ISBN numarasına sahip Ezgimizi Kim Çaldı? Ahmet Önel ELMA Yayınevi kitabının yazarı Ahmet ÖnelEzgimizi Kim Çaldı? Ahmet Önel ELMA Yayınevi PDF indirebilirsiniz. 

Ezgimizi Kim Çaldı? Ahmet Önel ELMA Yayınevi Kitabı Pdf indir

Hayalhane sakinimiz Ahmet Önel iyi ki var! Birileri bize ağaçların hışırtılarını, sokağın sesini, suskun bireylerin müziğini hissettirmeli, öyle değil mi? Ne de olsa güzel bir ezgiye kimse kayıtsız kalamaz! Hele bu ezgi, usta ellerden süzülüyorsa…

Esenlik Bey, canım çellosunu bir süreliğine Oğuzlara bırakır çünkü şehir dışına çıkmalıdır. Böylelikle konuşkan arkadaşı yalnız kalmayacaktır. Oğuz ve kedisi Kekik’in de onu yalnız bırakmaya pek niyetleri yoktur zaten. Yeni dostlarıyla bir ezgi bulmak için kolları sıvarlar.

Günler süren denemeler olumlu yanıt verir. Hoş bir ezgi çellonun yayına takılıvermiştir işte. Ama o da nesi? Ezgi onu sakladıkları yerde değildir artık, biri onu çalmıştır. Yani ezgilerini tekrar çalamazlar çünkü ezgileri çalınmıştır. Ne garip… Peki bir ezgiyi kim, neden çalar ki?

Bu hoşsohbet kitabı okurken fon müziğimiz sıcacık poğaçalar, sazlı düşlü karakterler, konuksever asansörler, müzik kulağı olan kediler ve daha niceleri olacak. Yeri gelmişken şunu da söylemekte yarar var istedik: Etrafımızdaki her ayrıntı bize şarkılar söyleyen bülbül sesli bir şarkıcı, hiç durmadan şakıyan bestekâr bir serçe gibidir. Bir de içimizin şarkıları var tabi ki. Bütün iş tüm bu şarkıları duyabilmekte!

 

Etiketler: Ezgimizi Kim Çaldı? Ahmet Önel ELMA Yayınevi Pdf oku , Ezgimizi Kim Çaldı? Ahmet Önel ELMA Yayınevi Pdf kitap indir, Ezgimizi Kim Çaldı? Ahmet Önel ELMA Yayınevi pdf oku ücretsiz, Ezgimizi Kim Çaldı? Ahmet Önel ELMA Yayınevi kitap indir ücretsiz, Ezgimizi Kim Çaldı? Ahmet Önel ELMA Yayınevi pdf indir yandex, Ezgimizi Kim Çaldı? Ahmet Önel ELMA Yayınevi pdf oku özet, Ezgimizi Kim Çaldı? Ahmet Önel ELMA Yayınevi kitap özeti. 

 

Related Articles

Check Also
Close
Back to top button