Bilgisayar Kitapları

Etik Hackerlığa Giriş 2 İsmail Bülbül Hayykitap Pdf indir

Etik Hackerlığa Giriş 2 İsmail Bülbül Hayykitap Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Etik Hackerlığa Giriş 2 İsmail Bülbül Hayykitap Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Hayykitap aracılığıyla çıkarılan Etik Hackerlığa Giriş 2 İsmail Bülbül Hayykitap Kitabı 232 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. 15.50×23.00 cm baskı ile çıkan Etik Hackerlığa Giriş 2 İsmail Bülbül Hayykitap kitabı Ekim 2020‘dir. 9786052214312 nolu ISBN numarasına sahip Etik Hackerlığa Giriş 2 İsmail Bülbül Hayykitap kitabının yazarı İsmail BülbülEtik Hackerlığa Giriş 2 İsmail Bülbül Hayykitap PDF indirebilirsiniz. 

Etik Hackerlığa Giriş 2 İsmail Bülbül Hayykitap Kitabı Pdf indir

Bu kitap, internet dünyasında çeşitli bilişim suçları işleyen Siyah Şapkalı Hackerların “Hacking” alanında kullandıkları araçları ve metotları öğretmek için hazırlanmıştır. Kitapta bulunan her konu özenle hazırlanarak hem daha kolay öğrenmeniz, hem de uygulamanız amaçlanmıştır.

Kali Linux Kurulumu
RAT, Stealer, Keylogger
Antivirüs Atlatma
Web Uygulama Güvenliği
Aktif Bilgi Toplama
Pasif Bilgi Toplama
OSINT, SHODAN
XSS Çeşitleri ve Saldırısı
Cross-site Request Forgery
SQL Enjeksiyonu Çeşitleri ve Saldırısı
SSI Zafiyeti
LDAP Enjeksiyonu
Komut Enjeksiyonu
Servis Dışı Bırakma Saldırıları
Ransomware

Hackerların kötü amaçlı faaliyetlerini nasıl gerçekleştirdiklerini sıra sıra anlattığı için kitabı bi hayli enteresan buldum. Kendimizi savunmanın en iyi yolunun saldırıların nasıl gerçekleştirildiğini anlamak olduğu kanısındayım. Kitap da bunu bi hayli iyi anlatıyor.

Marcelo – “Zone-h.org” Administrator

Etiketler: Etik Hackerlığa Giriş 2 İsmail Bülbül Hayykitap Pdf oku , Etik Hackerlığa Giriş 2 İsmail Bülbül Hayykitap Pdf kitap indir, Etik Hackerlığa Giriş 2 İsmail Bülbül Hayykitap pdf oku ücretsiz, Etik Hackerlığa Giriş 2 İsmail Bülbül Hayykitap kitap indir ücretsiz, Etik Hackerlığa Giriş 2 İsmail Bülbül Hayykitap pdf indir yandex, Etik Hackerlığa Giriş 2 İsmail Bülbül Hayykitap pdf oku özet, Etik Hackerlığa Giriş 2 İsmail Bülbül Hayykitap kitap özeti. 

 

Related Articles

Back to top button