Edebiyat Kitapları

Doktor Moreau’nun Adası Pdf indir

Doktor Moreau’nun Adası pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 9786052951125 sayfadan oluşan Doktor Moreau’nun Adası kitabı TÜRKÇE olarak çıkarılmıştır. Herbert George Wells tarafından kaleme alınan Doktor Moreau’nun Adası isimli kitap The Island of Doctor Moreau dilinde ve Karton Kapak ebatındadır. Doktor Moreau’nun Adası kitabını 29.01.2019 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Doktor Moreau’nun Adası pdf oku indir.

Doktor Moreau’nun Adası pdf indir

Wells’in öncü niteliğindeki bilimkurgu klasiği Doktor Moreau’nun Adası yayımlandığı günden bu yana “sarsıcı” etkisinden hiçbir şey yitirmedi. Bilimsel metotlarınin doğuracağı sonuçlar hususunda hiçbir sorumluluk hissetmeyen çılgın bilim insanının hikâyesi, unutulmaz filmlere ilham vermiştir. Acı, eziyet, ahlaki sorumluluk, insanın doğaya müdahalesi gibi felsefi temalarıyla dikkat çeken yapıtında, Wells ardından genetik bölgesindeki çalışmaların gündeme getireceği etik meseleleri öngörmüştür.
Bir deniz kazasından kurtulan Edward Prendick, mahsur kaldığı adada garip yaratıklar ve karanlık sırlarla karşılaşır. Bu ada, insanı ve yazgısını kollayacak bir Tanrı’nın bulunmadığı, bütünüyle ahlaktan yoksun bir evrenin mikrokozmosudur adeta.
Doktor Moreau’nun Adası bilimin kontrolden çıktığı zaman barındırabileceği potansiyel tehlikelere karşı bir ikaz niteliği taşır.

Doktor Moreau’nun Adası kitap özeti

Doktor Moreau’nun Adası pdf oku

Doktor Moreau’nun Adası Pdf indir

 

Related Articles

Back to top button