Pdf Kitap

Dervişin Teselli Koleksiyonu 2 Pdf indir

Dervişin Teselli Koleksiyonu 2 pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 248 sayfadan oluşan Dervişin Teselli Koleksiyonu 2 kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Mecit Ömür Öztürk tarafından kaleme alınan Dervişin Teselli Koleksiyonu 2 isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 21 cm ebatındadır. Dervişin Teselli Koleksiyonu 2 kitabını 9786257479790 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Dervişin Teselli Koleksiyonu 2 pdf oku indir.

Dervişin Teselli Koleksiyonu 2 pdf indir

DERVİŞİN TESELLİ KOLEKSİYONU 2
 
Klasik Metinlerle İyileşme
 
Her insanda “destekleyici bir iç ses” mevcuttur. Bu sesi bulmak, kısılmışsa sesini açmak, durmuşsa harekete geçirmek gerekir.
 
Destekleyici iç sesi açığa çıkarabilmek büyük bir kazanımdır. O ses susmuşsa veya kısıklığı sebebiyle artık işitilmiyorsa insan, yaşadığı hadiselerin en olumsuz yanlarına odaklanmaya başlar. Bu da sonu gelmez bir mutsuzluğun başlangıcı olur.
 
“Destekleyici iç ses” işitilmeye başlanınca insan ne yalnızdır ne de çaresiz. Ondan insana daima teselliler de akar.
 
Kendini onarma kabiliyetini kaybeden, ruhundan iyileştirici sinyallerin artık doğmadığını fark eden birinin birtakım önlemler alması gerekir.
 
Kendi kendine, harici bir etkiye muhtaç olmadan da mutlu olabilen… Hadiselerin olumlu taraflarını görüp onları hayra yorabilen… Başka bir meşguliyete yahut insana mecbur kalmaksızın zihnini huzurlu ve dingin hâle getirebilen… Kendi mutluluğunu her an, gereken her yerde yeniden üretebilen biri olabilmek, esasında her insan için olabilecekdür. Ruhtan doğan iç teselliyi işitebilmek, kazanılabilir bir yetenektir.
 
Bu sesi elde etmenin kestirme yollarından bir diğeride ruhundan onu başarıyla keşfedip çıkarabilmiş bireylerin oradan getirdiği mesajlara kulak kesilmektir.
 
Dervişin Teselli Koleksiyonu 2 – Klasik Metinlerle İyileşme kitabı Doğu’nun ve Batı’nın kadim öğretilerini tercih ederek içimizdeki teselli sesini uyandırıp canlandırmayı planlıyor

Dervişin Teselli Koleksiyonu 2 kitap özeti

Dervişin Teselli Koleksiyonu 2 pdf oku

Dervişin Teselli Koleksiyonu 2 Pdf indir

 

Related Articles

Back to top button