DGS Kitapları

Demiryolu Serserileri – Jack London PDF indir

Demiryolu Serserileri – Jack London, pdf kitap bölümümüzde Aralık 2015 senesinde kaleme alınan Demiryolu Serserileri – Jack London kitabını sizlerle paylaştık. Demiryolu Serserileri – Jack London kitabının detayları..

Demiryolu Serserileri – Jack London – Özeti

Demiryolu Serserileri – Jack London

Demiryolu Serserileri – Jack London

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Aralık 2015
Eklenme: Ekim 5th, 2018
Dil: Türkçe
Sayfa: 206
Yazar: Jack London
960

Demiryolu Serserileri, London’ın bir berduş olarak sokaklarda yaşadığı döneme ışık tutan otobiyografik öykülerden oluşuyor. Yük vagonlarında yaşamını sürdüren ve Amerika’yı bir ucundan diğer ucuna dek kateden evsizlerin arasına karışan London, tecrübelerini hikâyeleştirerek çıkıyor okurun karşısına. Arka planında Amerika’daki ekonomik bunalımın da olduğu bu öyküler, tren yollarında yaşayan bireylerin kötü şartlar altında hayatta kalma savaşını yazarın karmaşık olmaktan uzak diliyle aktarmakta.
“En güzel hikâyeler her zaman bir enkazla başlar.”
Jack London

Bir önceki yazımız olan Wildcard-Joker Oyuncusunun Hikayesi Seri 2 – Marie Lu başlıklı kitabımızda Wildcard-Joker Oyuncusunun Hikayesi Seri 2, Wildcard-Joker Oyuncusunun Hikayesi Seri 2 ekitap indir ve Wildcard-Joker Oyuncusunun Hikayesi Seri 2 ekitap oku ile ilgili bilgiler verilmektedir.

 

Related Articles

Back to top button