Çocuk Kitapları

Dedem Bir Japon Balığı Işıl Şahin Çınar Yayınları Pdf indir

Dedem Bir Japon Balığı Işıl Şahin Çınar Yayınları Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Dedem Bir Japon Balığı Işıl Şahin Çınar Yayınları Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Çınar Yayınları aracılığıyla çıkarılan Dedem Bir Japon Balığı Işıl Şahin Çınar Yayınları Kitabı 88 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. 2. Hamur Kağıt baskı ile çıkan Dedem Bir Japon Balığı Işıl Şahin Çınar Yayınları kitabı 13.50×19.50 cm‘dir. Temmuz 2021 nolu ISBN numarasına sahip Dedem Bir Japon Balığı Işıl Şahin Çınar Yayınları kitabının yazarı Işıl ŞahinDedem Bir Japon Balığı Işıl Şahin Çınar Yayınları PDF indirebilirsiniz. 

Dedem Bir Japon Balığı Işıl Şahin Çınar Yayınları Kitabı Pdf indir

“Düşünsenize Einstein veya dedem kendini unutsa bile onları kim unutabilir? Dedem beni tamamen unutmadan önce onunla yaşayacağım daha çok şey var!”

Tanıştığınıza pişman olmayacağınız biri… İşte karşınızda oğul Mete, öğrenci Mete, torun Mete, çocuk Mete.

Mete, tam 10 yıl 8 ay 25 gün 3 saat 5 dakikalık yaşamının baharında, 1 metre 37 cm ve 33 kiloluk bir süper kahraman. En çok da dedesinin kahramanı.

Unutmak, hatırlamak ve aile olmak üzerine kahkahalı bir roman. Işıl Şahin ve İnci Özdemir, hayat bol hayalli ve oyunlu olduğunda zorluklarla bile eğlenilebileceğini gösteriyor.

Etiketler: Dedem Bir Japon Balığı Işıl Şahin Çınar Yayınları Pdf oku , Dedem Bir Japon Balığı Işıl Şahin Çınar Yayınları Pdf kitap indir, Dedem Bir Japon Balığı Işıl Şahin Çınar Yayınları pdf oku ücretsiz, Dedem Bir Japon Balığı Işıl Şahin Çınar Yayınları kitap indir ücretsiz, Dedem Bir Japon Balığı Işıl Şahin Çınar Yayınları pdf indir yandex, Dedem Bir Japon Balığı Işıl Şahin Çınar Yayınları pdf oku özet, Dedem Bir Japon Balığı Işıl Şahin Çınar Yayınları kitap özeti. 

 

Related Articles

Back to top button