Çocuk Kitapları

Çizgilerle Anadolu Uygarlıkları 2 Pdf indir

Çizgilerle Anadolu Uygarlıkları 2 pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 80 sayfadan oluşan Çizgilerle Anadolu Uygarlıkları 2 kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Behzat Taş tarafından kaleme alınan Çizgilerle Anadolu Uygarlıkları 2 isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 24 x 20 cm ebatındadır. Çizgilerle Anadolu Uygarlıkları 2 kitabını 9786058487963 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Çizgilerle Anadolu Uygarlıkları 2 pdf oku indir.

Çizgilerle Anadolu Uygarlıkları 2 pdf indir

Efsanevi kral Midas’ın uygarlığı Frigler, Batı Anadolu’nun görkemli toplumu Lidyalılar, dünya tarihini etkilemiş İyonya ve antikçağın savaşçı devleri Galatlar bu kitapta…
Çizgilerle Anadolu Uygarlıkları, üzerinde yaşadığımız toprakların tarihini, bugünün gençleri ve çocukları ile buluşturmak üzere hazırlandı. Önceki baskılarda Anadolu’nun Eski Sakinleri adıyla yayına giren dizi, Göbeklitepe ve İyonya bölümlerinin de eklenmesiyle genişletildi. Amacımız kültürel zenginliklerimizin daha iyi farkına varabilmek ve onlara içtenlikle sahip çıkacak kuşakların yetişmesine katkıda bulunmak.
Çizgilerle Anadolu Uygarlıkları serisi çocuklara tarihi keşfetmenin çiçeği burnunda yollarını sunuyor. Onların tarihi kendi tecrübelerine göre yorumlayabilmelerine olanak sağlıyor.
Farklı kültürlere saygıya ve empatiye dayalı davranış şekillerinin yerleşmesine, çocukların yaratıcılıklarının gelişmesine, analiz ve yorum yapabilmelerine katkıda bulunmayı amaçlıyor.

Çizgilerle Anadolu Uygarlıkları 2 kitap özeti

Çizgilerle Anadolu Uygarlıkları 2 pdf oku

Çizgilerle Anadolu Uygarlıkları 2 Pdf indir

 

Related Articles

Back to top button