Çocuk Kitapları

Çınar Dede’nin Doğum Günü 4. ve 5. Sınıf Aysel Korkut Pdf indir

Çınar Dede’nin Doğum Günü 4. ve 5. Sınıf Aysel Korkut Altın Kitaplar Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Çınar Dede’nin Doğum Günü 4. ve 5. Sınıf Aysel Korkut Altın Kitaplar Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Altın Kitaplar aracılığıyla çıkarılan Çınar Dede’nin Doğum Günü 4. ve 5. Sınıf Aysel Korkut Altın Kitaplar Kitabı 104 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. 13.50×19.50 cm baskı ile çıkan Çınar Dede’nin Doğum Günü 4. ve 5. Sınıf Aysel Korkut Altın Kitaplar kitabı Haziran 2008‘dir. 9789752105805 nolu ISBN numarasına sahip Çınar Dede’nin Doğum Günü 4. ve 5. Sınıf Aysel Korkut Altın Kitaplar kitabının yazarı Aysel KorkutÇınar Dede’nin Doğum Günü 4. ve 5. Sınıf Aysel Korkut Altın Kitaplar PDF indirebilirsiniz. 

Çınar Dede’nin Doğum Günü 4. ve 5. Sınıf Aysel Korkut Altın Kitaplar Kitabı Pdf indir

Bin yıllık bir çınarı olsaydı Ankara’nın… Ankara Kalesi’nin yakınındaki parkta koca bir çınar ağacı uzanıyordu. O, tüm görkemiyle parkın ortasında salınırken, kendisini görenler, gölgesinde oturanlar ve etrafında oynayanlar içinde en fazla Arda’yı seviyordu. Arda gibi diğer çocuklar da ona Çınar Dede diyorlardı. Ama o bir tek Arda ile konuşuyor, onun yoksunluklarını ve sevinçlerini paylaşıyordu. O gün Çınar Dede’nin bininci doğum günüydü. Onun en yakın dostu olan Kale, Çınar Dede’ye ve Arda’ya bir sürpriz hazırlamıştı. Bu, görsel bir şölen olduğu kadar, insanlık tarihini, atalarımızı ve belki de aramızdan birilerini de anlatan bir gösteriydi. Ama bu gösterinin bir özelliği vardı. Onu fakat insanlığa, doğaya ve dostluğa inananlar görebiliyordu.

Etiketler: Çınar Dede’nin Doğum Günü 4. ve 5. Sınıf Aysel Korkut Altın Kitaplar Pdf oku , Çınar Dede’nin Doğum Günü 4. ve 5. Sınıf Aysel Korkut Altın Kitaplar Pdf kitap indir, Çınar Dede’nin Doğum Günü 4. ve 5. Sınıf Aysel Korkut Altın Kitaplar pdf oku ücretsiz, Çınar Dede’nin Doğum Günü 4. ve 5. Sınıf Aysel Korkut Altın Kitaplar kitap indir ücretsiz, Çınar Dede’nin Doğum Günü 4. ve 5. Sınıf Aysel Korkut Altın Kitaplar pdf indir yandex, Çınar Dede’nin Doğum Günü 4. ve 5. Sınıf Aysel Korkut Altın Kitaplar pdf oku özet, Çınar Dede’nin Doğum Günü 4. ve 5. Sınıf Aysel Korkut Altın Kitaplar kitap özeti. 

 

Related Articles

Back to top button