Çocuk Kitapları

Çaylak Ninja’nın Günlüğü III / Kızıl Ninjaların Yükselişi Pdf indir

Çaylak Ninja’nın Günlüğü III / Kızıl Ninjaların Yükselişi pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde Diary of a 6th Grade Ninja #3 Rise of The Red Ninjas sayfadan oluşan Çaylak Ninja’nın Günlüğü III / Kızıl Ninjaların Yükselişi kitabı 9786254141843 olarak çıkarılmıştır. Marcus Emerson tarafından kaleme alınan Çaylak Ninja’nın Günlüğü III / Kızıl Ninjaların Yükselişi isimli kitap 19.07.2022 dilinde ve 136 ebatındadır. Çaylak Ninja’nın Günlüğü III / Kızıl Ninjaların Yükselişi kitabını David Lee numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Çaylak Ninja’nın Günlüğü III / Kızıl Ninjaların Yükselişi pdf oku indir.

Çaylak Ninja’nın Günlüğü III / Kızıl Ninjaların Yükselişi pdf indir

“Artık çok geç. Seninkinden fazla daha kuvvetli yeni bir Ninja klanı kurdum. Kızıl Ninjalar çoktan yükselişe geçti bile. Düşündüğünüzden fazla daha büyüğüz ve sandığınızdan çok daha yüksek kontrol gücüne sahibiz.”
 
 
 
Ben Chase Cooper. Altıncı sınıf bir ninjayim. Okula geleli yalnızca bir ay oldu. Ama bu kadar çılgın bir okulda bir ay, bir ömür gibidir. Geçenlerde okuldaki herkesin korsan gibi konuştuğu bir gün yaşadık. Ama o günle sınırlı kalmadı. Bir hafta geçtikten sonra daha da kötüleşti. Ve çok geçmeden ortalıkta büyük bir korsan istilası söylentilerı dolaşmaya başladı. Uyarıları dikkate almadım, çünkü şaka olduğunu sandım. Galiba… Yanılmışım. Şimdi tüm okul tehlikede ve onu kurtarabilecek tek kişi var; o da benim.

Çaylak Ninja’nın Günlüğü III / Kızıl Ninjaların Yükselişi kitap özeti

Çaylak Ninja’nın Günlüğü III / Kızıl Ninjaların Yükselişi pdf oku

Çaylak Ninja’nın Günlüğü III / Kızıl Ninjaların Yükselişi Pdf indir

 

Related Articles

Back to top button