Çocuk Kitapları

Büyülü Küçük Kitaplar Bay Uzunçizme Ann Ruffell Günışığı Kitaplığı Pdf indir

Büyülü Küçük Kitaplar Bay Uzunçizme Ann Ruffell Günışığı Kitaplığı Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Büyülü Küçük Kitaplar Bay Uzunçizme Ann Ruffell Günışığı Kitaplığı Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Günışığı Kitaplığı aracılığıyla çıkarılan Büyülü Küçük Kitaplar Bay Uzunçizme Ann Ruffell Günışığı Kitaplığı Kitabı 96 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. 13.00×19.50 cm baskı ile çıkan Büyülü Küçük Kitaplar Bay Uzunçizme Ann Ruffell Günışığı Kitaplığı kitabı Ekim 2011‘dir. 9789756227329 nolu ISBN numarasına sahip Büyülü Küçük Kitaplar Bay Uzunçizme Ann Ruffell Günışığı Kitaplığı kitabının yazarı Ann RuffellBüyülü Küçük Kitaplar Bay Uzunçizme Ann Ruffell Günışığı Kitaplığı PDF indirebilirsiniz. 

Büyülü Küçük Kitaplar Bay Uzunçizme Ann Ruffell Günışığı Kitaplığı Kitabı Pdf indir

Bay Uzunçizme, sıradan bir kedi gibi görünmekle birlikte, Selinanın ailesiyle yaşamaya başladığında enteresan, heyecanlı ve büyülü olaylar birbirini izler. Önce ufak, beyaz fil Mendil görülmektedir. Sonra pis kokan bir hırsızla alakalı heyecanlı bir serüven yaşanır. Sonunda da tüm ailenin çok güzel (!) zaman geçirdiği bir deniz kıyısı tatili… Lakin, dikkat! Üç öyküde de çevrede büyülü bir kedi dolaşmaktadır…

Okumaya yeni başlayan çocukların okuma alışkanlığı kazanmalarını amacında olan Büyülü Küçük Kitaplar dizisi, ülkesi ABDde olduğu kadar, diline çevrildiği birden fazla ülkede de büyük ilgi görüyor. Her kitabı değişik bir yazar ve illüstratör aracılığıyla hazırlanan bu özgün dizi, çocukların duygu, düşünce ve hayal güçlerinin gelişimini destekleyici unsurlar olarak kullanılan fantastik öğelerle kurgulanıyor. Dizinin kitapları, okumayı kolaylaştıran sayfa düzeni ve etkili siyah-beyaz fotoğraflarıyle, çocukların kitap okuma isteğini ve hızını artırıcı nitelikte.

Etiketler: Büyülü Küçük Kitaplar Bay Uzunçizme Ann Ruffell Günışığı Kitaplığı Pdf oku , Büyülü Küçük Kitaplar Bay Uzunçizme Ann Ruffell Günışığı Kitaplığı Pdf kitap indir, Büyülü Küçük Kitaplar Bay Uzunçizme Ann Ruffell Günışığı Kitaplığı pdf oku ücretsiz, Büyülü Küçük Kitaplar Bay Uzunçizme Ann Ruffell Günışığı Kitaplığı kitap indir ücretsiz, Büyülü Küçük Kitaplar Bay Uzunçizme Ann Ruffell Günışığı Kitaplığı pdf indir yandex, Büyülü Küçük Kitaplar Bay Uzunçizme Ann Ruffell Günışığı Kitaplığı pdf oku özet, Büyülü Küçük Kitaplar Bay Uzunçizme Ann Ruffell Günışığı Kitaplığı kitap özeti. 

 

Related Articles

Back to top button