Pdf Kitap

Biz Uzaya Gittik Mi? – Zenife Pınar PDF indir

Biz Uzaya Gittik Mi? – Zenife Pınar, pdf kitap bölümümüzde 2020 senesinde kaleme alınan Biz Uzaya Gittik Mi? – Zenife Pınar kitabını sizlerle paylaştık. Biz Uzaya Gittik Mi? – Zenife Pınar kitabının detayları..

Biz Uzaya Gittik Mi? – Zenife Pınar – Özeti

Biz Uzaya Gittik Mi? – Zenife Pınar

Biz Uzaya Gittik Mi? – Zenife Pınar

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
2020
Eklenme: Şubat 29th, 2020
Dil: Türkiye
Sayfa: 194
Yazar: Zenife Pınar
1.953

Biz Uzaya Gittik Mi?, Liseli iki arkadaş, Birbirlerinden ayrılmayan bir ikili. Kafaları uyuşan iki genç. Merve ve Arda…

Onları diğer dostlarından ayıran özellikleri, buluştukleri zaman çoğunlukla bilime dairkonuşmaları. Arda’nın bütün arzusu astronot olmaktır.

Bunu büyük bir aşkla istemektedir. Bunun için Gökbilime dair araştırmalar yaparak kitaplar okuyarak bir çok bilgi edinmiştir.

Bir gün Arda, bir gece yarısından sonra beklenmedik bir olayla karşılaşır. Bu olay tam da Arda’ya göredir aslında. Lakin Merve’yi buna bir türlü inandıramaz.

Yaşadığı bir deneyimi arkadaşının kendi gözleriyle görüp şahit olmasını ister. Sonunda onu ikna etmeyi başarır. Zarkok, Karon ve Martian… Bu üç uzaylıyla birlikte Merve ve Arda kendilerini olağanüstü bir uzay macerasının içinde bulurlar.

(Tanıtım Bülteninden)

Sayfa Sayısı : 194

İlk Baskı Yılı : 2020

Baskı Sayısı : 1. Basım

Bir önceki yazımız olan Hayata Dön – Gülseren Budayıcıoğlu başlıklı kitabımızda Hayata Dön ekitap indir, Hayata Dön ekitap oku ve Hayata Dön Gülseren Budayıcıoğlu pdf indir ile ilgili bilgiler verilmektedir.

 

Related Articles

Check Also
Close
Back to top button