Edebiyat Kitapları

Birdenbire Pdf indir

Birdenbire pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 112 sayfadan oluşan Birdenbire kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Hilal Selvi tarafından kaleme alınan Birdenbire isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 19.5 cm ebatındadır. Birdenbire kitabını 9786057130358 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Birdenbire pdf oku indir.

Birdenbire pdf indir

Hayal kurmaktan ve mutlu sonlara inanmaktan vazgeçmeyenlere…
 
Güneş birdenbire yüzüne vurduğunda gözlerini ivedilikle kırpıştırır insan, ışıkla halen tanışmış bir bebek gibi hayrete düşer her seferinde. Geceler boyu uyku tutmadan bekleneni de aklının ucundan dahi geçmeyeni de aynı şaşkınlıkla karşılamakla mükelleftir. Bütün bir ömrü vurgun yemeden geçirmenin imkânsızlığına tutunur, aniden yere çakıldıktan sonra bir güçle ayaklanmanın keyfini çıkarırız kimi zaman. Kolay iş değildir, önümüze çıkan önüne geçeri bir bir aşarak yola devam etmek. Tam da bu yüzden mutluluğu çıplak ayaklarla toprağa basmakta, bir atın yelesini sevmekte, rutinleşmiş hayata eklenen ufak bir ıslık sesinde, sıcacık bir ekmekten koparılan bir ısırıkta ve şüphesiz vuslat hayali kurulan sevgiliye uzaktan göz süzmekte ararız.   
Hilal Selvi, Birdenbire ile sizleri kendinizi cızırtılı radyonun eşliğinde az demli paşa çayı içtiğiniz eski günlere, uzunca ve çetin bir yolun sonunda eve varmış gibi hissedeceğiniz, aslında çok tanıdık olduğunuz bir yolculuğa davet ediyor. Çünkü Birdenbire; geçmişe özlem duyanların, dünyaya geldiğu yeri yazgısı sayanların, bir karıncayı incitmenin vicdanını senelerca sinesinde taşıyanların, masumiyetini kaybetmek istemeyenlerin, sevdikleri tarafından görülmeden aynada kendi aksini göremeyenlerin hikâyesi.

Birdenbire kitap özeti

Birdenbire pdf oku

Birdenbire Pdf indir

 

Related Articles

Back to top button