Çocuk Kitapları

Bir Çanakkale Destanı Tuna Duran Pdf indir

Bir Çanakkale Destanı Tuna Duran Beyaz Balina Yayınları Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Bir Çanakkale Destanı Tuna Duran Beyaz Balina Yayınları Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Beyaz Balina Yayınları aracılığıyla çıkarılan Bir Çanakkale Destanı Tuna Duran Beyaz Balina Yayınları Kitabı 104 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. 2. Hamur Kağıt baskı ile çıkan Bir Çanakkale Destanı Tuna Duran Beyaz Balina Yayınları kitabı 13.50×19.50 cm‘dir. Mart 2019 nolu ISBN numarasına sahip Bir Çanakkale Destanı Tuna Duran Beyaz Balina Yayınları kitabının yazarı Tuna DuranBir Çanakkale Destanı Tuna Duran Beyaz Balina Yayınları PDF indirebilirsiniz. 

Bir Çanakkale Destanı Tuna Duran Beyaz Balina Yayınları Kitabı Pdf indir

Yıl 1915. Birinci Dünya Savaşı’nın en kanlı mücadelesi olarak anılan Çanakkale Savaşı başlar. Bu kitapta, bir sabah Çanakkale’deki köyünde, top sesleriyle uyanan ve ondan sonra yaşamı tamamen değişen Küçük Mustafa’nın hikayesi anlatılır. Babası ve diğer köylülerle birlikte Çanakkale Savaşı’nı baştan sona yaşayan Mustafa, savaş sırasında Türk askerine yardım etmek için elinden geleni yapar. Gözcülük eder, yiyecek ve erzak taşır…

Savaş boyunca asker giysilerini üzerinden hiç çıkarmayan Küçük Mustafa’nın öyküsünü okuyarak Türk’ün tarihindeki en mühim savaşlarından birinin tanığı olacaksınız.

Etiketler: Bir Çanakkale Destanı Tuna Duran Beyaz Balina Yayınları Pdf oku , Bir Çanakkale Destanı Tuna Duran Beyaz Balina Yayınları Pdf kitap indir, Bir Çanakkale Destanı Tuna Duran Beyaz Balina Yayınları pdf oku ücretsiz, Bir Çanakkale Destanı Tuna Duran Beyaz Balina Yayınları kitap indir ücretsiz, Bir Çanakkale Destanı Tuna Duran Beyaz Balina Yayınları pdf indir yandex, Bir Çanakkale Destanı Tuna Duran Beyaz Balina Yayınları pdf oku özet, Bir Çanakkale Destanı Tuna Duran Beyaz Balina Yayınları kitap özeti. 

 

Related Articles

Back to top button