Çocuk Kitapları

Bilmecenin İzinde Maceranın Peşinde Dursun Ege Göçmen Tudem Yayınları Pdf indir

Bilmecenin İzinde Maceranın Peşinde Dursun Ege Göçmen Tudem Yayınları Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Bilmecenin İzinde Maceranın Peşinde Dursun Ege Göçmen Tudem Yayınları Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Tudem Yayınları aracılığıyla çıkarılan Bilmecenin İzinde Maceranın Peşinde Dursun Ege Göçmen Tudem Yayınları Kitabı 120 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. 13.50×19.50 cm baskı ile çıkan Bilmecenin İzinde Maceranın Peşinde Dursun Ege Göçmen Tudem Yayınları kitabı Mart 2016‘dir. 9789944696500 nolu ISBN numarasına sahip Bilmecenin İzinde Maceranın Peşinde Dursun Ege Göçmen Tudem Yayınları kitabının yazarı Dursun Ege GöçmenBilmecenin İzinde Maceranın Peşinde Dursun Ege Göçmen Tudem Yayınları PDF indirebilirsiniz. 

Bilmecenin İzinde Maceranın Peşinde Dursun Ege Göçmen Tudem Yayınları Kitabı Pdf indir

Kimliği belli olmayan bireylerce bambaşka yerlere gizlenmiş beş değişik bulmaca, çözülmeyi bekleyen beş esrarengiz şifre, yazarı aracılığıyla beş ayrı kâğıt parçasına yazılarak gelecek nesillere aktarılmış eski bir masal… Şehir parkının orta yerinde arz-ı endam eden bir heykel ve huyu suyu farklı, üstüne üstlük birbirlerinden pek de haz etmeyen beş çocuk… Türlü tehlikelerle dolu, nefes kesen bir maceraya hazır olun! Bulmacaların yeri keşfedilip şifreler çözüldüğünde belki de dünyanın en büyük sırrı açığa çıkacak.

Dursun Ege Göçmen, ustaca kaleme aldığı bu sürükleyici romanında, günümüz çocuklarına bir hayli yabancı gelen kütüphaneden kitap alma alışkanlığı üzerine eleştirel bir yaklaşımda yer alırken, birbirinden pek hoşlanmayan bireylerin ortak bir amaç uğruna nasıl uyumlu bir biçimde çalışabilecekleri hususunda da ipuçları sunuyor.

Gerilim ve eğlence dolu bir macerasın izinde kütüphanedeki sır perdesi aralanıyor… Hayatının macerasını yaşamaya hazır mısın? Kalbin çarpmaya başladıysa, hemen okumaya başla!

 

Etiketler: Bilmecenin İzinde Maceranın Peşinde Dursun Ege Göçmen Tudem Yayınları Pdf oku , Bilmecenin İzinde Maceranın Peşinde Dursun Ege Göçmen Tudem Yayınları Pdf kitap indir, Bilmecenin İzinde Maceranın Peşinde Dursun Ege Göçmen Tudem Yayınları pdf oku ücretsiz, Bilmecenin İzinde Maceranın Peşinde Dursun Ege Göçmen Tudem Yayınları kitap indir ücretsiz, Bilmecenin İzinde Maceranın Peşinde Dursun Ege Göçmen Tudem Yayınları pdf indir yandex, Bilmecenin İzinde Maceranın Peşinde Dursun Ege Göçmen Tudem Yayınları pdf oku özet, Bilmecenin İzinde Maceranın Peşinde Dursun Ege Göçmen Tudem Yayınları kitap özeti. 

 

Related Articles

Back to top button