Çocuk Kitapları

80 Günde Devri Alem Jules Verne Yabancı Yayınları Pdf indir

80 Günde Devri Alem Jules Verne Yabancı Yayınları Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  80 Günde Devri Alem Jules Verne Yabancı Yayınları Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Yabancı Yayınevi aracılığıyla çıkarılan 80 Günde Devri Alem Jules Verne Yabancı Yayınları Kitabı 344 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. 13.00×19.00 cm baskı ile çıkan 80 Günde Devri Alem Jules Verne Yabancı Yayınları kitabı Ekim 2018‘dir. 9786052177389 nolu ISBN numarasına sahip 80 Günde Devri Alem Jules Verne Yabancı Yayınları kitabının yazarı Jules Verne80 Günde Devri Alem Jules Verne Yabancı Yayınları PDF indirebilirsiniz. 

80 Günde Devri Alem Jules Verne Yabancı Yayınları Kitabı Pdf indir

“Eğer yeni şeyler görmek istiyorsanız, seyahat etmenin gereksiz olmadığı düşüncesindeyim.

Phileas Fogg, kimsenin ile ilgili bir şey bilmediği zengin ve kibar bir İngiliz beyefendisidir. Son derece düzenli bir hayat sürmesi, titiz ve dakik biri olmasıyla ünlüdür. Bir gün üyesi olduğu “Londra Kulübü”nde gerçekleştirmesi imkânsız gibi görünen bir hususta iddiaya girer: Dünyanın çevresini 80 günde dolaşacaktır. Fogg tek bir aksilikle her şeyini kaybedebileceği bu seyahate yardımcısıyla çıkar. Onlarca farklı ülkede başına geleceklerden ise habersizdir.

Etiketler: 80 Günde Devri Alem Jules Verne Yabancı Yayınları Pdf oku , 80 Günde Devri Alem Jules Verne Yabancı Yayınları Pdf kitap indir, 80 Günde Devri Alem Jules Verne Yabancı Yayınları pdf oku ücretsiz, 80 Günde Devri Alem Jules Verne Yabancı Yayınları kitap indir ücretsiz, 80 Günde Devri Alem Jules Verne Yabancı Yayınları pdf indir yandex, 80 Günde Devri Alem Jules Verne Yabancı Yayınları pdf oku özet, 80 Günde Devri Alem Jules Verne Yabancı Yayınları kitap özeti. 

 

Related Articles

Back to top button